Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Justin Bieber bude v Simpsonových. A stal se z něj silniční pirát

Denisa Šebestová

Denisa Šebestová

25. 8. 2012

Hlas Justina Biebera příští rok zazní v jedné z epizod amerického seriálu Simpsonovi. Zpěvák se o tom zmínil tento týden na Twitteru. Kromě práce na dabingu se však Bieber nedávno střetl se zákonem.

FOTO: Justin Bieber

Justin Bieber Zdroj: Universal Music

Objevit se po boku slavné žluté rodiny je mezi slavnými osobnostmi pokládáno za čest. Velká část špičkových hudebních i filmových hvězd si už v seriálu zahrála, přesněji nadabovala sobě podobnou postavičku.

Zežloutlé celebrity

Svého žlutého kresleného dvojníka mají například Red Hot Chili Peppers, Michael Jackson či Lady Gaga. Aktuálně se simpsonovského ztvárnění dočkal Bieber, v příští sezoně přijdou na řadu mimo jiné herečky Natalie Portman a Anne Hathaway.

Není překvapivé, že Bieberova postava se v seriálu bude zabývat hudbou. Konkrétně se vydá do soutěže pěveckých talentů, na konkurzu ale bohužel neuspěje.

Čtěte také, co spojuje Justina Biebera s Kurtem Cobainem

Než se Bieber mohl začít věnovat této jistě zábavné činnosti, musel si však odbýt také jednu nepříjemnost. Na začátku července byl zadržen losangeleskou policií. Zodpovídal se za překročení rychlostního limitu a bezohledný způsob jízdy. Zpěvák se hájil tím, že se snažil ujet paparazziům, kteří ho pronásledovali. Z incidentu vyvázl s pokutou.

Americký popový zázrak teprve nedávno oslavil osmnáctiny, nicméně už si stihl vypěstovat zálibu v drahých autech. Dokonce i v klipu k singlu Boyfriend ho můžeme vidět v luxusním kabrioletu. Před necelým rokem se vyboural ve svém Ferrari. Naštěstí všichni zúčastnění vyvázli bez zranění a ani auto zřejmě neutrpělo velké škody.

Letos v červenci Bieber řídil jiný vůz. Jednalo se o dárek k osmnáctým narozeninám, který obdržel od svého manažera, luxusní hybrid ve sportovní úpravě od americké automobilky Fisker. Model Karma, kterým jezdí Bieber, zvládne až 125 mil za hodinu (200 km/h), což možná zpěváka pokoušelo k překročení povolené rychlosti 65 mil za hodinu.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Justin Bieber bude v Simpsonových. A stal se z něj silniční pirát