Menu
TOPZINE.cz
Divadelní hry, představení - novinky a recenze

Jitka Asterová radí s milostným životem. Ordinuje v divadle U Hasičů

FOTO: Inscenace Slečna Abigail, Divadlo U Hasičů_1Máte trable s milostným životem? Přijďte ve středu 29. února do divadla U Hasičů. Ordinuje zde Slečna Abigail alias Jitka Asterová. Ta vám poradí nejrůznější triky pro spokojený partnerský život.

FOTO: Inscenace Slečna Abigail, Divadlo U Hasičů_1

Slečna Abigail vám poradí se všemi milostnými problémy Zdroj: divadlo U Hasičů

Slečna Abigail je americká vdova, kterou po smrti manžela napadlo, že by své cenné zkušenosti z partnerského soužití mohla předat i ostatním. V rámci své osvětové akce se vydala na cestu kolem světa a ve středu 29. února poprvé zavítá do země svých předků, České republiky.

Čtěte také: Jitka Asterová o tajemství ženské vaginy

Přijďte se Slečnou Abigail probrat svá malá i velká trápení. I když vám neporadí, minimálně se vám uleví. Jazykové bariéry se bát nemusíte, Slečna Abigail si už sehnala pro své české působení asistenta Pepu. Ten bude v případě jakýchkoliv nedorozumění k dispozici nejen jako překladatel, ale především jako názorná ukázka.

Abigail poradí, jak si najít manžela

Slečna Abigail slibuje, že vdavek chtivým ženám poradí, jak manžela najít, opečovat, eventuelně vypůjčit a vrátit zpátky do rodiny.

FOTO: Inscenace Slečna Abigail, Divadlo U Hasičů_2

Asistent Pepa poslouží jako názorná ukázka

Hra o netradičním sexuálním koučinku je už druhým rokem úspěšně uváděna na Brodwayi v New Yorku. Pro české diváky ji v divadle U Hasičů nastudovala Lucka Poláčková. V hlavních rolích se představí Jitka Asterová a Lukáš Pavlásek. Nechte si poradit s mezilidskými vztahy od profesionálky.

Slečna Abigail

Divadlo U Hasičů

Hrají: Jitka Asterová, Lukáš Pavlásek

Kdy: středa 29. února, 19:30

Cena: 320 Kč

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Jitka Asterová radí s milostným životem. Ordinuje v divadle U Hasičů