Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Jennifer Lopez je na prvním světovém turné. V říjnu přijede i do Prahy

Martin Peška

Martin Peška

22. 5. 2012

Americká herečka, zpěvačka, módní návrhářka a tanečnice známá také pod přezdívkou JLo vyráží na své vůbec první světové turné, v rámci kterého zavítá i do pražské O2 areny.

FOTO: Jennifer Lopez

Zdroj: Universal Music

Koncert Jennifer Lopez v Praze se má uskutečnit pod názvem J.Lo – Dance Again v pátek 26. října.

„Ani ne týden poté, co prestižní časopis Forbes označil Jennifer Lopez za nejvlivnější celebritu současnosti, přichází pro všechny její fanoušky další úžasná zpráva – největší hvězda latino popu dnes oznámila evropské zastávky svého turné Dance Again,“ uvedl za pořadatele pražského koncertu Tomáš Němčanský.

Informace o koncertu:
Vystoupí: Jennifer Lopez
Datum: pátek 26. října
Místo: O2 Arena (Českomoravská 2345/17, Praha 9)
Vstupenky: cena od 1.190 (předprodej od 25. května)

Jennifer Lopez se narodila v newyorkském Bronxu a už odmala tíhla k hudbě a tanci. Svoji kariéru začala účinkováním v nízkorozpočtových filmech a jako sboristka v různých muzikálech.

Po přestěhování do Los Angeles se snažila prorazit jako herečka v seriálech a tanečnice – účinkovala mj. v klipu Janet Jackson That’s the Way Love Goes. Po menších rolích přišel v její kariéře zlom v roce 1997, kdy na sebe upozornila ve filmech Selena (za ztvárnění hlavní role získala nominaci na Zlatý Globus), Anakonda a U-Turn.

Čtěte také o manýrech Jennifer Lopez a dalších hvězd

V roce 1998 následuje Zakázané ovoce s Georgem Cloonym. Už jako velká hvězda ztvárnila později hlavní role v romantických komediích jako Svatby podle Mary, Krásná pokojská, Smím prosit?, Táta na plný úvazek, Příšerna tchýně nebo Záložní plán.

Svoje první album On the 6 vydala v roce 1999. Obsahuje takové hity jako If You Had My Love, Waiting for Tonight nebo Lets Get Loud. Za celou svoji kariéru vydala 7 studiových alb a prodala přes 55 mililonu hudebních nosičů. J.Lo získala třikrát American Music Award, dvakrát World Music Award a 5 jejích alb se pyšní platinovým statusem.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Jennifer Lopez je na prvním světovém turné. V říjnu přijede i do Prahy