Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Jay-Z a Kanye West rapují ve filmu Velký Gatsby. Možná se přidá i Gaga

Redakce

Redakce

1. 11. 2012

FOTO: Jay-ZV květnu příštího roku přijde na plátna kin nové filmové zpracování románu Velký Gatsby. Na soundtracku se podíleli Jay-Z a Kanye West. Spekuluje se i o účasti dalších hvězd včetně Lady Gaga.

FOTO: Jay-Z

Jay-Z Zdroj: myspace.com

Filmové adaptace slavného románu Velký Gatsby od F. S. Fitzgeralda se ujal režisér Baz Luhrmann, který je podepsaný pod filmy jako Mouline Rouge či Austrálie.

Čtěte také, s kým se hádá Nicki Minaj

Velký Gatsby již byl zfilmován v roce 1974 s Robertem Redfordem a Miou Farrow v hlavních rolích. Příběh je zasazen do prostředí americké smetánky. Odehrává se za takzvaného jazzového věku, ve dvacátých letech minulého století. Ústředním námětem je vedle nenaplněného vztahu někdejších milenců také myšlenka, že bohatství a štěstí není totéž.

V hlavních rolích se objeví ostřílení hollywoodští herci Leonardo DiCaprio či Tobey Maguire. Jména umělců, kteří zazní na soundtracku, ještě nejsou známa. Objevují se ale zajímavé spekulace.

Adelaine Clemens, představitelka jedné z hlavních ženských rolí, prozradila pro magazín Indiewire, že své songy režisérovi nabídlo povícero popových hvězd. „Nevím, jestli to můžu říct, ale kdyby na dveře studia Warner Bros zaklepala Lady Gaga a Prince, nemyslím, že by je nechali odejít,“ nechala se slyšet herečka.

Jediná jména hudebníků, kterými si můžeme být jisti, jsou Jay-Z a Kanye West, kteří nazpívali song No Church In The Wild. Ten se objevil ve filmovém traileru, který byl mezi fanoušky vypuštěn už na začátku letošního roku.

Na to, kteří zpěváci a muzikanti je budou následovat, si musíme počkat do května 2013. Předpokládaný termín premiéry o letošních Vánocích byl totiž o šest měsíců posunut.

 

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Jay-Z a Kanye West rapují ve filmu Velký Gatsby. Možná se přidá i Gaga