Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Jared Leto má zvláštní fanoušky. Jeden z nich mu daroval lidské ucho

Radka Tichá

Radka Tichá

25. 3. 2013

Frontman kalifornské kapely 30 Seconds to Mars Jared Leto prozradil, že od jednoho z fanoušků dostal ten nejpodivnější dárek, jaký si lze představit – lidské ucho.

FOTO: 30 Seconds to Mars

30 Seconds to Mars. Zdroj: Reprofoto youtube.com

„V životě jsem neobdržel pozoruhodnější prezent, dokonce ani kluci z kapely ne,“ prohlásil zpěvák a herec v jednom z nedávných rozhovorů. „Fanoušci jsou neuvěřitelně oddaná a vášnivá skupina lidí, ovšem tenhle vangoghovský skutek byl tím nejzvláštnějším projevem přízně, s jakým jsem se kdy setkal,“ tvrdí se smíchem.

Na otázku, co s neobvyklým dárečkem provedl, Leto odpověděl, že ho propíchl a nosí jej jako přívěšek na krk. Vzápětí dodal, že od nynějška bude fanoušky na koncertech pozorně sledovat a v případě, že objeví někoho, komu bude ucho chybět, osobně se postará o jeho navrácení.

30 Seconds to Mars vznikli v roce 1998 jako rodinný projekt Jareda a Shannona Letových. Sestavu oba bratři později rozšířili i o kytaristu Toma Miličeviće, jenž v kapele působí dodnes.

Skupina má dosud na kontě 3 studiová alba a 2 EP, ovšem letos 20. května hodlá svou diskografii rozšířit o čtvrté CD s názvem Love, Lust, Faith and Dreams. Součástí alba je i singl Up In the Air, který kapela nedávno vyslala na vesmírnou stanici ISS, čímž se postarala o jeden z nejnevšednějších releasů, jaký hudební svět pamatuje.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Jared Leto má zvláštní fanoušky. Jeden z nich mu daroval lidské ucho