Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Jak vyzdobit byt na svátek zamilovaných? Nepodlehněte červené invazi

FOTO: Sv. ValentýnSvátek zamilovaných se blíží. Přemýšlíte, jak své drahé polovičce udělat radost? Dárek je samozřejmostí, ale co takhle vyzdobit byt stylovými doplňky vhodnými právě pro tento výjimečný den?

FOTO: Sv. Valentýn

Růžovou nebo červenou kombinujte s bílou, béžovou a černou., Zdroj: sxc.hu

V těchto dnech jsou obchody a obchůdky obsypány srdíčky, červenými růžemi, plyšovými medvídky, infantilními polštářky, spodním prádlem i čokoládovými dobrotami. To vše ve sladkých červených nebo růžových barvách s bonusem jímavého citátu nebo romantického obrázku.

FOTO: Dárky na Sv. Valentýna

Vyberte si z různých stupňů valentýnské tématiky., Zdroj: H&M.com

Pokud chcete udělat svému milovanému trošku netradiční překvapení, vyzdobte byt doplňky vhodnými právě pro tuto příležitost. S valentýnskou řadou již poněkolikáté přichází na trh H&M.

Čtěte také: Oblíbené lovesongy našich redaktorů

Řetězec rozšířil svůj nabídkový sortiment pro tento výjimečný den o stylové povlečení a polšťářky v červenobílých kombinacích. Praktická výbava, kterou užijete po celý rok.

Nechybí ani sexy odvážné či romantické spodní prádlo pro dámy. Nezapomnělo se ani na tradiční svíčky, kterými si jednoduše provoníte byt a pak je vyhodíte. Nic, na co by sedal prach.

FOTO: Valentýnská výzdoba

Dekorace pro zaryté fanoušky svátku zamilovaných., Zdroj: this-that.cz

Zítřejší scénář všichni známe. Příchod domů, lahodná večerě při svíčkách, víno a romatická hudba. Po dobrém jídle vana plná pěny obsypaná kolem dokola lístky červené růže. Pokud je nemůžete vystát, nahraďte je mýdlovými lístky nebo lístky v bílé barvě, která není tak agresivní.

Červenou nebo růžovou můžete bez výčitek vyměnit za béžovou nebo bílou. Rafinované kombinace odstínů zajistí zamilovanou atmosféru i bez rudé. Povolená je i černá, která se skvěle hodí k červenobílé kombinaci.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Jak vyzdobit byt na svátek zamilovaných? Nepodlehněte červené invazi