Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Jak se připravit na zimní období?

Komerční sdělení

Komerční sdělení

21. 12. 2016

Ženy chtějí i v zimě vypadat jako ženy a ne jako rozteklé želé. Bohužel většina bund a jiných svršků pro zimní období si neumí vyhrát se složitým tvarem ženské postavy, a proto potom dámy při vánočních nákupech vypadají spíše jako tající sněhulák, než sexy divy, kterými ve skutečnosti jsou.

Tento problém bravurně řeší dámské zimní kabáty, které dokážou správně obléknout jakýkoliv typ ženské postavy a vyčarovat kouzelné křivky každé dámě. A letošní zima s sebou přináší také jistý střih dámského kabátu, který zvládne schovat i pár deka navíc, která si schováváme na zimu, aby nám nebylo chladno. Kromě toho ale sekne také štíhlým postavám, i když přiznejme si, co dívkám a ženám s postou čili papričky nesedne, že?

Zkrátka a dobře letošním hitem pro podzimní a zimní období jsou dámské zimní kabáty, které jsou upnuté pouze v horní části a přibližně od pasu, v některých případech pod prsy, se mírně rozšiřují do líbivé alá sukýnky. Podívejte se, co od takového kabátu můžete vlastně očekávat.

Balónovitý dámský zimní kabát

Kromě již zmíněné základní charakteristiky, že se tento druh zimního dámského kabátu rozšiřuje přibližně od pasu dolů a vytváří tak balónovitý efekt, který zvládne zamaskovat všechno potřebné, se vyznačuje dalšími aspekty. Druhým nejvýraznějším bodem jsou knoflíky, které najdete jenom ve vrchní části kabátu, která doléhá přímo na tělo. To znamená, že jsou tu přibližně jen čtyři knoflíky pod sebou, nejčastěji ve dvou řadách. Když je zapnete, vytvoříte tím vysoký límec kabátu a snadno se schováte před nepříjemným větrem a uchráníte si krk – doslova.

Některé modely balónových dámských kabátů mohou pod lemem obsahovat další knoflíky, suchý zip nebo jiné zapínání, nejčastěji se ale setkáte s tím, že kromě vrchních knoflíků už žádné zapínání není potřeba. V takovém kabátu budete vypadat přímo jako panenka.

Pokud vás zajímají pánské kabáty, rozhodně se mrkněte na tuto sekci.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Jak se připravit na zimní období?