Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Jak sbalit slečnu? Zkuste ji nalákat pomocí těchto songů

Radek Kolínský

Radek Kolínský

25. 9. 2011

Žena. Zatím stále nejkrásnější stvoření, které bylo od doby vzniku lidstva vynalezeno. Díky několika desítkám vlastností, kterými oplývají, není jednoduché se jim dostat k srdci. Stejně tak můžete použít mnoho způsobů, jak něžné pohlaví zaujmout.

foto Axl Rose

Hudba Guns N´Roses – poloviční výhra na sbalení slečny Zdroj: youtube.com

Představte si následující situaci: Sedíte sám ve svém oblíbeném baru, v ruce držíte pití nebo drink a hle – naproti u stolku si sedá dívka snů. Vzájemně, leč s kapkou nervozity, si vyměníte úsměvy. V kapse nahmatáte nějaké drobné a vedle vás stojí jukebox. Rozhodnete se pro jediné. Zkusit se k ní dostat nějak blíž a to třeba i za pomoci nějaké té písničky.

Na displeji naklikáte první písničku. Z reproduktorů se rázem rozezní Enrique Iglesias a jeho písnička Hero. Tento za pár let čtyřicetiletý zpěvák ze španělského Madridu svým hlasem dostává miliony žen na světě. Zrovna tento singl pochází z alba Espace, jež bylo velmi dobře přijato a hodnoceno.

The YouTube ID of koJlIGDImiU&ob is invalid.

Jako druhá se rozjíždí skladba od kalifornských punkrockerů Blink 182. Ti v těchto dnech vydávají comebackové a velmi očekávané album Neighborhoods. Skupina má za sebou nespočetně zážitků, ale také koncertů, alb, písní. Jednou z nich je bezesporu také I Miss You. Ta je k nalezení na albu, které nese jméno skupiny.

The YouTube ID of s1tAYmMjLdY&ob=av2e is invalid.

Třetí písničku by mohla zastoupit například hiphopová a R´n´B romanťárna I Believe I Can Fly od R.Kelly. Tuto písničku z roku 1996 zná snad každý. Ještě téhož roku se objevila v rodinné komedii Space Jam s basketbalistou Michaelem Jordanem v hlavní roli. Skladba je to neskutečně silná, jež nutí buď ploužit po parketu či zavřít oči, zasnít se a na nic nemyslet.

Předposlední budiž kvalitní osmdesátková klasika. Vznikli v roce 1985 v Los Angeles a rock hraný v jejich podání je krom jiného také rebelstvím a vysokým nasazením.

Čtěte také: Jakou hudbu poslouchat po nevydařeném sexu?

Mluvím o Guns N´Roses. Do výšin je sice dostalo album Appetite for Destruction, ovšem hity této party najdeme i na ostatních plackách. Mezi těmito písněmi jsou Don´t Cry, Knocking on Heaven’s Door, ale samozřejmě také November Rain.

The YouTube ID of 8SbUC-UaAxE&ob is invalid.

Jako poslední skladba se po celém baru rozproudí barevné tóny klavíru a hned za ní hlas Karla Kopeckého. Jeho jméno vám asi nic neříká, ale jakmile uslyšíte první slova textu Takový schody do nebe, budete mít jistě jasno.

Tuto písničku měl původně v repertoáru Waldemar Matuška, ale kvůli jeho problémům spojených s režimem ji zpíval Kopecký. V roce 1964 za ni ve Zlatém slavíkovi získal první místo a třináctou příčku obsadil jakožto zpěvák.

Ať zvolíte tu či onu píseň, nebo úplně jinou, je to vlastně jakási sázka do loterie. Tu ženu neznáte, tudíž ani její hudební vkus. Ostatně hudba je v tomto případě jakýmsi křovím. Nejdůležitější je s dotyčnou mluvit, lichotit jí a poté třeba jejímu srdíčku budete krok, co krok blíž. A vše hlavně s úsměvem.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Jak sbalit slečnu? Zkuste ji nalákat pomocí těchto songů