Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Jak přežít letošní léto? Noste holínky a barevné oblečení

Redakce

Redakce

14. 8. 2011

FOTO: Barevné oblečení„Tento způsob léta zdá se mi poněkud nešťastným,“ zní z úst Rudolfa Hrušínského ve filmu Rozmarné léto a mně nezbývá než s ním souhlasit. Prší, je chladno a sluníčko je kdesi v nenávratnu. To nás ale nezastaví! V čem přežít pochmurné počasí?

FOTO: Barevné oblečení Killah

Vsaďte na barvy, Zdroj: killah.com

Na špatnou náladu a nudu nejlépe působí barvy. Výrazné a pestré barvy jako červená, zelená, růžová, žlutá a mnoho dalších, které vás rozzáří a navodí lepší náladu. O tom, co vyzařuje například růžová, se můžete dočíst v seriálu o barvách na Topzine.cz.

Letní móda nabízí od každého trochu

Letní trendy určují barvy, květinové a zvířecí vzory, puntíky i proužky, dlouhé šaty i mini šortky, kristusky i kozačky a ošklivé počasí nám nezabrání je nenosit. Pokud vám ještě z této nabídky něco chybí, vyrazte do obchodů a alou nakupovat. Second handy i obchodní centra na vás čekají s otevřenou náručí a překypují vzory, nápadnými barvami i řadou doplňků.

FOTO: Zvířecí vzory

Zvířecí vzory i v barevných odstínech, Zdroj: killah.com, newyorkerpr.com

Proměňte se v šelmu a oblečte šaty s tygřím, zebřím či leopardím vzorem. Zvířecí motivy jsou všude, a pokud vás zrovna neuchvátila vlna safari stylu v hnědo-bílo-černé, oblečte se do barev. Nezamlouvá se vám právě tento styl? Noste květinové vzory! Vše dolaďte detaily v podobě kabelky, pásku nebo šperků.

Maxi šaty vs. retro šaty

Retro puntíky se vrací zpátky do módy a najdete je na každém kousku oděvu. Stejně tak proužky hrají důležitou roli v našich šatnících. Je na vás, pro který motiv se rozhodnete, ale raději je nekombinujte. Puntíky a proužky nejsou příliš velcí kamarádi, i když, najde se pár výjimek. Pokud ale nemáte vlastního stylistu nebo velký cit pro módu, držte se jen jednoho vzoru.

FOTO: Šaty

Je libo puntíky nebo proužky? Zdroj: .annchristine-showroom.com, tamsinlondon.cz

Maxi šaty se staly trhákem letošního léta. Jsou vzdušné, krásné a zakryjí partie, které nechceme ukazovat světu. Pořídíte je s rukávy, na ramínka nebo bez a hlavně v krásných barvách. Léto nám sice nedovoluje chodit v nich moc často, protože teploty tomu neodpovídají, ale prázdniny ještě nekončí a tenhle trend si snad ještě užijeme.

Kraťasy a holínky tvoří skvělý pár

Ani krátké šortky by vám letos neměly chybět. Kraťasy můžete nosit i v chladnějších dnech, když pod ně obléknete punčocháče. A jak si nepustit zamračené počasí k tělu? Barevnými punčochami!

FOTO: Holinky a sandále

Když není počasí na sandále, obujte si holinky, Zdroj: tamsinlondon.cz, scholl.cz, topshop.com

Kristusky, gladiátorky neboli prořezávané botky se stále drží na vrcholu. Pokud ale počasí nedovolí nebo na ně nemáte náladu, obujte letní kozačky. Letos trendy jasně určují, že bez nich nepřežijete, a je to pravda. Když se hodně zatáhne, vytáhněte holínky.

Gumové holínky nepatří jen na zahradu a do lesa, noste je klidně do města. Když s nimi sladíte i deštník, budete vypadat jako chodící štěstí uprostřed těch zamračených tváří, kteří si pustili ošklivé počasí k tělu.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Jak přežít letošní léto? Noste holínky a barevné oblečení