Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Jak nosit pastelové barvy. Zaručené tipy pro každou z vás!

Anna Talašová

Anna Talašová

13. 2. 2012

Pastelové barvy jsou jedním z hlavních trendů jarní sezóny. My vám poradíme, jak je propašovat do sportovního i rockerského looku. Jde to, aniž by člověk vypadal přeslazeně.

FOTO: Pastelové barvy

Pastelové barvy možná způsobí rozruch, proto buďte připravené., Zdroj: New Yorker

Při zjištění, že pastelové barvy budou hrát na jaře a v létě zásadní roli, možná zaplesalo srdce všech romantiček a fanynek ryze dívčích modelů. Ostatním pravděpodobně přeběhl mráz po zádech.

Obavy z přeplácaných, slaďoučkých outfitů jsou na místě, ale není důvod, proč si pastelovým tónem neoživit šatník. Vyberte klidně jen jeden. Okolí tím ukážete, že trendy sledujete, ale vlastní styl kvůli nim neopouštíte.

FOTO: Pastelové barvy

Jedna výrazná barva stačí., Zdroj: Topshop, H&M.com, New Look

Naprosto bez obav můžete začlenit pastelovou barvu do jinak přísně černého šatníku. Černá barva, křivák a biker boots sladký nádech uzemní. Světlá barva blízko obličeje vás rozjasní a dodá běžným outfitům nečekaný prvek.

FOTO: Pastelové barvy

Ležérní outfit, který obstojí v módní policii., Zdroj: Topshop, ASOS, New Look

Pastelové skinny džíny si budou skvěle rozumět s obyčejným bílým trikem a sakem. Zkombinujte s černými nebo nude botami, které jsou vždycky sázkou na jistotu.

FOTO: Sportovní outfit s barvami

Vybarvěte si doplňky., Zdroj: ASOS, Ann Christine, New Look, Lindex, Converse

Do pohodlného sportovního looku si můžete dovolit namixovat téměř vše. Nebojte se sáhnout po doplňcích ve výrazných barvách, které perfektně pozvednou i milované džíny.

FOTO: Pastelové barvy

Pastelové barvy milují dívčí styl., Zdroj: Debenhams, ASOS, New Yorker, Topshop

Nebojíte se vybarvit hned několika odstíny najednou? S pastelovými barvami snad nemůžete šlápnout vedle. Kombinovat je můžete jak chcete, jistotou je tón v tónu.

A pokud vám přijde tahle varianta moc nudná, dodržujte pravidlo známé z colour blockingu. Dokud nejste Anna Dello Russo, tři barvy vám budou stačit.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Jak nosit pastelové barvy. Zaručené tipy pro každou z vás!