×
TOPZINE.cz

VIDEO: Jak mít krásnou a pevnou tvář? Nechte si ji pořádně profackovat

V Thajsku je nabízen poněkud netradiční způsob zkrášlování. Během čtyř sezení vám průkopnice nechirurgické metody jednoduše nafackuje. Vy odejdete s krásným a pevným obličejem, ale s peněženkou o devatenáct tisíc lehčí.

video

Pětačtyřicetiletá průkopnice netradiční metody Khunying-Tobnom Na Songkla svým klientkám slibuje okamžité zpevnění obličejových svalů za použití hrubé síly. Za tónů thajské hudby jim profackuje tváře, čelo a bradu, čímž se obličej prokrví a výsledky jsou patrné již po prvním sezení. Ty ale doporučuje navštívit alespoň čtyři a účtuje si za ně v přepočtu 19 tisíc korun.

Nic pro křehule a feministky

„Podívám se na obličej, zjistím, co je za problém a fackuji. Záleží na potřebách našich zákaznic. Jestli chtějí být samy sebou, nebo vypadat jako někdo jiný, nebo jen profackovat, aby se líbily manželům,“ říká masérka, která metodu okoukala od své babičky.

Čtěte také: Domácí pleťové masky: Víme, jak si je vyrobit z dostupných surovin

Podivnou zkrášlovací metodu dokonce začala před pár lety vyučovat. Své studenty učí umění fackování a fackovací techniky, které zákaznicím údajně pomáhají vyřešit estetické problémy.

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..