Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Jak být sexy? Zapomeňte na vulgárnost a laciné triky

Anna Talašová

Anna Talašová

15. 9. 2011

S blížícím se podzimem sice oblékáme nějakou tu vrstvu navíc, přesto ale můžeme vypadat dobře. Pro sexy vzhled není podmínkou ukazovat holou kůži. Inspirujte se, jak být sexy a zároveň nečišet vulgaritou.

FOTO: Podzim 2011 Asos, Zara

Holé nohy budou sexy vždy. Pokud jsou hezké, Zdroj: asos.com, zara.com

Údajně zaručeně fungující tipy, jak ze sebe vykouzlit sexy stvoření, se na nás valí z každé druhé stránky časopisů. Jen zlomek rad je ale použitelných. Nehledě na to, že co někoho dostane, druhého nechá chladným. My se dnes možná připojíme do řady nanicovatých doporučení, možná ne. Pár poznámek si ale neodpustíme.

Čtěte také: Filmy, které by nevznikly bez módy

Pro středoškoláky začal školní rok, vysokoškoláci zahájili vlnu zápisů. Možná se mi jen zdá, že koncentrace vyfintěných slečen, které mají napsáno na čele „Chci být nejvíc sexy z ročníku!“ je v pražských ulicích najednou vyšší.

Nedávno jsem se náhodou ocitla před budovami jedné z univerzit zrovna v den, kdy studiachtivá mládež vyřizovala formality potřebné k nástupu do vyššího ročníku. A tam těch slečen bylo! Ani jsem se nestihla otáčet!

FOTO: Trendy podzim 2011 Asos

Černá barva bez omezení, krajka a průsvitné materiály decentně, Zdroj: asos.com

Co je ale ve škole evidentně neučí, je, že dnes mohou být sexy i rafinovaně a neprvoplánově. A jak tedy na to? Zapomeňte na oblíbenou uniformu sestávající z upnutého tílka s výstřihem, vyžehlených vlasů, gelových nehtů a bílých hodinek s ciferníkem přes celé zápěstí osázeným zaručeně pravými diamanty.

Sexy vzhled stavte na vaší individualitě. Ne nadarmo se občas můžete dočíst, že se mužům líbí pihy, brýle nebo třeba menší vada řeči.

FOTO: Dolce&Gabbana Podzim 2011

Vypadat sexy můžete i v zimě bez křečovitého odhalování, Zdroj: dolcegabbana.com

Pokud stále tápete a svůj styl ještě hledáte, využijte své pozice a nezapadněte do davu slečen, které vypadají jako naklonované.

Zkoušejte a hledejte, v čem se budete cítit nejlíp. To pak bude zaručeně fungovat. I kdyby to měla být minisukně, peroxidní hříva a lesklá kabelka. Ano, nerada to přiznávám, ale když usoudíte, že zrovna to je to pravé, pak vám nic vymlouvat nebudu.

Přesto ale tajně doufám, že takových slečen bude minimum a každá z vás najde cestu, jak to prakticky provést a sexy rafinovanost vmezeřit do každodenních outfitů.

FOTO: Topshop podzim zima 2011/2012

Vyberte si to svoje, Zdroj: topshop.com

A co je ještě potřeba kromě vlastního já, nadhledu a vkusu? Zapojení mozkových závitů. Zamyslete se nad tím, co si oblékáte.

Když na sebe naházíte několik trendy věcí hlava nehlava, výsledek nemusí dopadnout tak, jak jste původně měla v úmyslu. Zvlášť při honbě za sexy vzhledem se může vaše snaha snadno vymknout kontrole.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Jak být sexy? Zapomeňte na vulgárnost a laciné triky