Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Jak být přitažlivá v domácím oblečení? Mixujte barvy a vrstvení

Redakce

Redakce

10. 3. 2012

FOTO: Ann ChristineI v oblečení na doma můžete vypadat dobře! Pryč je doba vytahaných tepláků a sepraných triček. V módě se dají najít kousky, které jsou pohodlné, příjemné a zároveň slušivé.

[album:https://www.topzine.cz/wp-content/uploads/dm-albums/obleceni_na_doma/|width=660]

Osobně můžu říci, že nemám náladu se extra fintit, když večer přijdu unavená z práce nebo je víkend. Nemám k tomu důvod. Chci si jen odpočinout, vzít knížku, najíst se a nic neřešit. K tomu opravdu nepotřebuji vypadat jako ze žurnálu. Chci mít na sobě pohodlné věci, ve kterých se cítím dobře.

Mého partnera ale mé domácí módní kreace moc neuspokojují a má postava ztrácející se v něčem, co má představovat tepláky a triko neurčité velikosti, ho dost iritují. Musela jsem se nad tím zamyslet. Když jsem se pak prohlédla v zrcadle jeho očima, dala jsem mu za pravdu. Žena, která na mě koukala, nebyla přitažlivá, natož hezky upravená, a tak jsem se rozhodla to změnit

Stylové outfity na doma

Nabídka módních značek, které ovládají český trh, je dosti široká. Ale je nutné pečlivě vybírat. Není výjimkou, že v obchodech narazíte na cosi, co má být tričkem, ale skoro to ani nedrží při sobě. Když jsem si takový kousek oblékla, byla jsem to opět já, ošklivka ve vytahaném triku.

FOTO: Ann Christine

Domácí outfit zachrání vrstvení a barvy., Zdroj: Ann Christine

Příjemně mě překvapila barevná různorodost oblečení. Kromě klasických odstínů modré, červené, zelené nebo žluté jsou v nabídce další zajímavé barvy, od meruňkové, pistáciové, khaki až po fialovou, tyrkysovou či výraznou okrovou. Výběr oblečení na doma byl tak najednou jednodušší. Mohla jsem si hrát s barvami a kombinovat je podle nálady.

Z materiálů jsem zvolila klasiku, a to bavlnu, která je na nošení nejpříjemnější. Rozhodně stojí také za to vyzkoušet oblečení ze směsi bavlny a elastanu. Tento materiál je skvělý v tom, že si můžete dovolit koupit přiléhavější trikot, který vám skvěle sedne na tělo a přitom nijak neškrtí.

Čtěte také: Jak přijít k novému oblečení zadarmo

Skvělá možnost, jak z jednoduchých triček, topů či tílek udělat doma hvězdný outfit, je vrstvení. Vyzkoušejte bílé tričko s delším rukávem, na to si oblékněte barevné tílko, k tomu černé nebo šedé sportovní kalhoty. Svěží, pohodlná, pohybu přizpůsobivá móda je na světě.

S barvami si můžete vyhrát daleko víc. Pokud víte, které barvy vám opravdu sluší, směle do toho. Ke klasické bílé, šedé či černé barvě domácího oblečení si kupte dva tři kousky barevných topů, které můžete vzájemně kombinovat podle nálady.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Jak být přitažlivá v domácím oblečení? Mixujte barvy a vrstvení