Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Italský rocker Zucchero míří na skok do Prahy. Stihne jen masáž a koncert

Alena Uhlířová

Alena Uhlířová

9. 9. 2011

FOTO: ZuccheroItalský zpěvák Zucchero se chystá zpět do Prahy. Jeho šmrnc a temperament obsadí Divadlo Hybernia již 21. září. Vydejte se spolu s Zuccherem a jeho hudbou na středomořské pobřeží.

FOTO: Zucchero

Zucchero, Foto: zucchero.it

Zucchero je známý téměř po celém světě. Doposud si dokázal podmanit nespočet hudebních fajnšmekrů a prodat více než čtyřicet milionů desek. Za svou kariéru spolupracoval s jedněmi z největších hudebníků světa. Za všechny mohu jmenovat Luciana Pavarottiho, Joe Cockera, Stinga, Milese Davise, Bona Voxe (U2) nebo Erica Claptona. Nyní se zpěvák chystá do Prahy, aby zde odehrál jediný koncert pro české publikum.

Ital přichystal komorní koncert

Zucchero si pro nás připravil téměř dvouhodinový program. Na koncert si dokonce nepřizval ani žádného hosta, jak bývá u zahraničních hvězd zvykem. Kromě světoznámých singlů budou mít návštěvníci možnost zaslechnout také zbrusu nové kousky z nejnovějšího alba Chocabeck.

Čtěte také: Barry White a jeho filmová hudba

Celý koncert také slibuje velmi příjemnou komorní atmosféru. Divadlo Hybernia se totiž svým útulným prostředím nemůže srovnávat s přeplněnou sportovní halou.

Italský zpěvák má velmi nabitý program, proto se jeho pobyt v České republice zkrátí na minium potřebné pro odehrátí kvalitního koncertu. Do Divadla Hybernia přispěchá přímo z koncertu ve Varšavě a druhý den zamíří ihned za svými lucemburskými fanoušky.

Kromě toho, že bude Zuccherův pobyt v Praze velmi krátký, bude také skromný. Jediné, co zpěvák žádá, je masáž, po které se vydá vstříc všem svým českým fanouškům. Dveře Divadla Hybernia se jim otevřou již 21. září a dovedou všechny návštěvníky k nezapomenutelné podívané.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Italský rocker Zucchero míří na skok do Prahy. Stihne jen masáž a koncert