Menu
TOPZINE.cz
Divadlo

Interpelace 2012 poprvé. Sedláček bude pitvat téma Umění EvroPanství

FOTO: Tomáš SedláčekPoprvé v roce 2012 poskytne Nová scéna útočiště dalšímu vydání scénických diskuzí. Interpelace se čtvrtečním datem 23. února budou rozebírat téma Umění evropanství. Moderátor Tomáš Sedláček si jako obvykle pozve tři zajímavé hosty.

FOTO: Tomáš Sedláček

Moderátorem Interpelací zůstává i v roce 2012 ekonom Tomáš Sedláček Zdroj: Hana Smejkalová, Interpelace

Po lednové pauze, způsobené zahraniční cestou moderátora Tomáše Sedláčka, pokračují i v roce 2012 Interpelace na Nové scéně Národního divadla.

Loni se těchto scénických diskuzí, jak tvůrci projekt podnazvali, uskutečnilo celkem devět. Na červenou pohovku pro hosty usedli osobnosti jako režisér Jan Hřebejk, politik Miloš Zeman, současný ministr zahraničí Karel Schwarzenberg či advokátka Klára Samková.

TOPZINE.cz radí: Jaké oblečení si vybrat do divadla?

První Interpelace roku 2012 budou mít datum 23. února a začnou v 17 hodin. Dějiště diskuzí se již v listopadovém vydání přesunulo ze sálu Nové scény do jejího foyer. „Je tam komornější atmosféra  a prostor kapacitně lépe odpovídá diváckému zájmu,“ zdůvodňují na Facebooku tvůrci projektu trvalou změnu.

Ekonom Tomáš Sedláček bude ve čtvrtek se svými hosty debatovat na téma Umění EvroPanství. K diskuzi si pozval filozofa Václava Bělohradského, politického geografa Michaela Romancova a Irenu Kalhousovou, hlavní analytičku Prague Security Studies Institute.

Interpelace jsou tradičně přístupné zdarma do zaplnění kapacity hlediště. Volné vstupenky si můžete vyzvednout od pondělí 20. února na pokladně Nové scény.

Interpelace – Umění EvroPanství

Nová scéna Národního divadla

Kdy: čtvrtek 23. února, 17:00

Za kolik: vstup volný

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Interpelace 2012 poprvé. Sedláček bude pitvat téma Umění EvroPanství