Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Ideální podzimní kabelka je tu! Jméno našla ve stáji

Redakce

Redakce

29. 10. 2011

FOTO: Kabelky Longchamp BalzaneFrancouzská značka Longchamp představuje svou novou kabelku Balzane. Je ztělesněním podzimního venkova a inspirovaná mytickými amazonskými válečnicemi.

FOTO: Kabelky Longchamp Balzane

Longchamp Balzane, Zdroj: Beltissimo

Oblíbená francouzská značka Longchamp přišla se svou troškou do podzimního módního mlýna. V dnešních dnech uvádí na trh zbrusu novou kabelku Balzane, inspirovanou mytologickými amazonskými hrdinkami! Snaží se tak vzdát hold jejich bojovnému duchu i dokonalému jezdeckému umu a silnou osobnost očekává i od jejích nositelek.

Pro Longchamp je novodobou hrdinkou každá sebejistá žena neztrácející za žádných okolností glanc a eleganci. Balzane se kabelka jmenuje podle bílých skvrnek, které se objevují na koňských končetinách. Má prvky jezdeckého sedla včetně charakteristického pevného prošití a je ušitá z luxusní a odolné hovězí kůže.

V Česku značku Longchamp tradičně prodává Beltissimo, a pokud tedy zatoužíte po některé z těchto krásek, není nic snazšího než zaskočit si do jedné z pěti prodejen, které v Česku Beltissimo má.

Už máte kabát na zimu? Inspirujte se!

Kabelky Longchamp mají na trhu téměř šedesátiletou tradici a jsou tedy známkou prověřené kvality. V Česku jsou zatím ve většině případů k vidění pouze u cizinek, ale tato francouzská stálice si svou pestrou nabídkou a kvalitou pomalu začíná získávat své příznivkyně i u nás.

Nový přírůstek do rodiny Longchamp, Balzane, je k dostání ve třech barevných provedeních. V podzimních sytých odstínech havane, tartan anebo v univerzální černé.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Ideální podzimní kabelka je tu! Jméno našla ve stáji