Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Hvězdné války ztratily hrdinu. Herec Andrew Jack podlehl koronaviru

Známý herec Andrew Jack, který se proslavil jako důstojník z Hvězdných válek, zemřel v úterý 31. března na koronavirus. Bylo mu 76 let. Informaci sdělil deník Daily Mail.

Star Wars přišly o hvězdu

Oblíbený hrdina vesmírné ságy Hvězdné války byl kvůli komplikacím způsobeným onemocněním Covid-19 přijat do nemocnice v hrabství Surrey. Po necelých dvou dnech od přijetí do nemocnice zemřel na následky nákazy koronavirem. Jackova žena Gabrielle Rogersová, která pobývá v karanténě v Austrálii, napsala na Instagram krátkou, avšak bolestnou zprávu, která informovala o úmrtí manžela. Vyzvala jeho fanoušky a všechny lidi, aby na sebe dávali pozor.

7 nejlepších filmových trilogií. Mezi stálice patří Star Wars i Kmotr

Vzhledem k současné situaci plné omezení v souvislostí s pandemií koronaviru prozatím není rozhodnuto, kdy se vlastně bude konat poslední rozloučení s Andrewem Jackem. Andrew Jack nebyl jen vynikající herec, ale také učitel herectví. Mezi jeho žáky patřil například Robert Downey jr. Nejen fanoušky Hvězdných válek tato smutná zpráva zarmoutila a všichni budou na Andrewa Jacka dlouho vzpomínat.

Ohodnoťte tento článek:
5
Právě čtete

Hvězdné války ztratily hrdinu. Herec Andrew Jack podlehl koronaviru