Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Hvězda britského X Factoru Cher Lloyd urazila porotkyni Cheryl Cole

Redakce

Redakce

24. 2. 2012

Mladá britská hvězda X Factoru Cher Lloyd musí hasit trapas s nepodařeným vtipem na adresu zpěvačky Cheryl Cole. Mimo to o víkendu vystoupila v odvážném komiksovém převleku v londýnském G-A-Y klubu.

Cher Lloyd Zdroj: cherlloyd.com

Tato osmnáctiletá zpěvačka a raperka, která se v britském X Factoru umístila na čtvrtém místě soutěžního ročníku 2010, vystoupila o víkendu ve známém londýnském G-A-Y klubu v upnutém oblečku a s vysokými kotníkovými botami. Její stylistka Alexis Knox tuto barevnou komiksovou kombinézu nechala vyrobit u designérky Alice Vandy.

[album:https://www.topzine.cz/wp-content/uploads/dm-albums/cher-lloyd/]

Ještě před koncertem stihla Cher Lloyd uveřejnit na svém twitteru zprávu, že se nemůže show dočkat. Večer pak v klubu zaznělo pět písní, včetně úspěšného singlu Want U Back.

Cher Lloyd zavtipkovala na adresu Cheryl Cole

Cher nedávno nařkla porotkyni X Factoru Cheryl Cole z toho, že používá Auto-Tune. Na toto téma si zavtipkovala v rádiu. Prý by si s ní ráda střihla duet, ale jen za podmínky, že by Cheryl zpívala opravdu naživo.

Za to se následně také omluvila: „Nemyslela jsem to zle, ani to tak nemělo vyznít. Chtěla jsem říct, že bych si s Cheryl opravdu ráda zazpívala. Že si můj vtípek vzala osobně, za to se moc omlouvám,“ brání se Cher. „Vždyť to ona mě dostala tam, kde teď jsem,“ uzavřela.

Čtěte také: Lana Del Rey nahrála duet s raperem Smilerem

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Hvězda britského X Factoru Cher Lloyd urazila porotkyni Cheryl Cole