×
TOPZINE.cz

Roztočte to s herci Kašparu na parketě Divadla v Celetné. Bude to bengál!

FOTO: Jakub Špalek!Audio! Divadelní spolek Kašpar zahájí novou sezónu a nudit se opravdu nebudete. V neděli 18. září otevírá pražské Divadlo v Celetné taneční parket. Herci a herečky pečlivě vybrali české i zahraniční hitovky. A možná přijde i ABBA.

FOTO: Jakub Špalek
Jakub Špalek v záři reflektorů Zdroj: archiv Divadla v Celetné

Členové Kašparu oslavili v březnu narozeniny svého spolku ve velkém stylu, a to plesem se vším všudy v Divadle v Celetné. Zalíbilo se jim to a tentokrát připravili nejen pro divadelní nadšence skutečnou tancovačku. „Přijďte, bude to bengál!“ slibuje Jakub Špalek, šéf spolku Kašpar.

[audio:https://www.topzine.cz/wp-content/uploads/2011/09/TANCOVACKA.mp3|titles=Tancovačka]

V neděli 18. září od 19.30 hodin zahájí 22. sezónu v doprovodu kapely James Band. Za symbolické vstupné 100 korun vám Kašpaři zazpívají a můžete si vyzkoušet svoje taneční kreace na parketu.

FOTO: Ples v Kašpaře, březen 2011
Na březnový ples jste museli v plesovém, tentokrát už ne Zdroj: archiv Divadla v Celetné

Na programu jsou české šlágry Karla Gotta, Hany Zagorové, Heleny Vondráčkové, Marty Kubišové, ale zazní i hity ze světové scény třeba Sex bomb od Toma Jonese. Mezi vrcholy večera bude určitě patřit Kašpaří formace skupiny ABBA.

Nepřehlédněte: Cyrano v Celetné je srdcová záležitost

Hlasivky si protrénuje například Martin Hofmann (Jarda Hejl z Ulice), Milena Steinmasslová, Eva Elsnerová, Lukáš Jůza nebo Matouš Ruml (Lexa z Comebacku).

Tancovačka
Spolek Kašpar, Divadlo v Celetné
Kdy: neděle 18. září od 19.30 hodin
Za kolik: 100 korunDiskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..