Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Harry Potter a Relikvie smrti září na nových plakátech

Veronika Jílková

Veronika Jílková

5. 10. 2010

Harry, Ron a Hermiona byli spatřeni na nových promo plakátech k poslednímu filmu o čarodějnickém učni. Davy fanoušků šílí!

Daniel Radcliffe

Produkce Warner Bros. má pro fanoušky Harryho Pottera další lahůdku. Na veřejnost vyšly tři nové plakáty s hlavními hrdiny. Daniel Radcliffe jako Harry Potter, Emma Watson jako Hermiona Granger a Rupert Grint, coby Ron Weasley – to jsou tváře, které na nových promo plakátech můžeme spatřit.

Filmový štáb trávil nejvíce času v Londýně, odkud je ve filmu vidět mnoho záběrů. Herci si natáčení užívali a snažili se podat co nejlepší výkony. V posledních dnech se hodně soustředí na druhou část filmu, kterou v kinech uvidíme v příštím roce.

Emma Watson

První část filmu Harry Potter a Relikvie smrti začíná poselstvím, které Harry musí dokončit po zavražděném Albusi Brumbálovi. Jeho úkolem je najít všech sedm Voldemortových viteálů a zničit je. Doprovázet ho budou jeho dva nejlepší kamarádi Ron a Hermiona.

Tato část bude mít českou premiéru již 18. listopadu. Snímek zrežíroval David Yates a ve vybraných kinech bude možnost 3-D zobrazení.

Rupert Grint

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Harry Potter a Relikvie smrti září na nových plakátech