Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Halloween je tu! A s ním strašidelné kostýmy a make-up ze záhrobí

Redakce

Redakce

20. 10. 2011

FOTO: Halloween - dýněPřevlékání se do kostýmů a nošení škrabošek už dávno není výsadou malých dětí na karnevalech. Pokud i vy toužíte po tajemném převleku, svolejte kamarádky a vyražte na halloweenskou party.

FOTO: Kostýmy na Halloween

Na jednu noc být někým jiným, Zdroj: Claire's

Americké svátky si u nás získávají každým rokem větší oblibu. Srdíčka a romantické dárky na nás v únoru útočí ze všech stran a oznamují nám, že se blíží svátek zamilovaných. A podobně tomu začíná být i v říjnu, akorát ta srdíčka vystřídají kostlivci a lebky. Halloweenské party pořádá mnoho klubů a diskoték a my můžeme být jen rádi. Alespoň máme důvod slavit a bavit se.

Je jen na vás, jak party pojmete. Extrovertní povahy si mohou půjčit či vyrobit kostým, stydlivějším jedincům stačí běžné oblečení. Jde hlavně o to dobře vypadat a skvěle se pobavit.

Nestoudná čertice

Půjčení kostýmu může být jednou z možností. Existuje velké množství půjčoven, které nabízejí kostýmy pro všechny příležitosti. Záleží jen na vás, zda se rozhodnete pro čertici, nebo sexy zombie. Jen se ujistěte, zda přijdou i ostatní v převleku, ať se vyhnete možnému trapasu.

FOTO: Trička s halloweenskou tématikou

Je libo kostřičku?, Zdroj: Zara

Pokud pro vás kostým není to pravé ořechové, můžete si zajít pro inspiraci do obchodních center. Módní značky totiž přišly na to, že výroba několika kousků oblečení s halloweenskou tematikou může být skvělým strategickým tahem. Narozdíl od vypůjčeného kostýmu vám oblečení zůstane a vy s ním budete moci dělat parádu ještě dlouho. Trička s kostlivci nabízí například Zara.

Naložte ruku do punče! Tipy na halloweenské občerstvení

Abyste svůj vzhled dotáhli k dokonalosti, nezapomeňte na strašidelné doplňky. Snad nejoblíbenějším motivem se stal pavouk. Náušnice, řetízek či prsten s malou tarantulí určitě oslní a možná i trochu postraší.

FOTO: Halloweenský make-up

Smí se vše, tak toho využijte!, Zdroj: youtube.com

Do detailu promyšlené oblečení doplní úžasný make-up a účes. Při přípravě halloweenského looku se meze nekladou a vše je ponecháno vaší fantazii. Nepřehlédnutelná budete s tlustými černými linkami a krvavě rudými rty, které skvěle doplní světlou pleť. Velký natupírovaný účes vám dodá na smyslnosti, s vyčesaným culíkem zase nastavíte krk upírům.

Smrtelně krásná

Nepatříte-li k lidem, kteří jsou rádi středem pozornosti a při pomyšlení na tričko s lebkou vás jímá hrůza, nezoufejte. Neexistuje žádné pravidlo, podle kterého musíte Halloween oslavit ověšená řetězy se zkříženými hnáty.

Dokonale budete vypadat i tehdy, oblečete-li si černou barvu noci. Přiléhavé šaty či sukně s topem z vás vykouzlí večerní divu. Vše podtrhnete botami na vysokém podpatku a sexy psaníčkem.

FOTO: Malé černé

Odvažte se být sexy!, Zdroj: New Yorker

Mrtvá nevěsta, hříšná čarodějnice nebo zakletá princezna? Je to jedno! Hlavně si předvečer všech svatých skvěle užijte. Veselý Halloween!

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Halloween je tu! A s ním strašidelné kostýmy a make-up ze záhrobí