×
TOPZINE.cz

Gay/Lesbian seznamka: Divadlo Rokoko hraje pro nezadané gaye a lesby

FOTO: Perplex

On hledá jeho, ona hledá ji. Nejlépe se zájmem o divadlo. Divadlo Rokoko připravilo seznamovací večer a představení určené pro nezadané gaye a lesby.

FOTO: Perplex
Absurdní komedie Perplex odstartuje seznamovací večer Zdroj: mestskadivadlaprazska.cz

Sobotu 14. dubna věnuje pražské Divadlo Rokoko všem gayům a lesbám toužícím po seznámení. Na programu bude absurdní komedie Perplex, která navodí atmosféru večírku ve stylu severských nocí, a následná seznamovací párty.

Nepřehlédněte: Z komedie Perplex budete perplex

Přijít můžete v tematickém kostýmu, například vikingské přilbě či sobích rozích. Chybět nebude tombola a můžete se těšit také na komentované prohlídky divadelního zákulisí.

„Seznámit se mohou i ti nejstydlivější. Každý divák dostane od uvaděček číslo, takže pokud nemáte dost odvahy oslovit vybraného partnera přímo, můžete mu nechat vzkaz s vaším číslem,“ slibuje Divadlo Rokoko jistotu seznámení pro každého.

FOTO: Viktor Dvořák v nové inscenaci Perplex v divadle Rokoko
Představení Perplex poskytne mnoho témat k hovoru

Akce navazuje na předešlé úspěšné seznamovací večery pořádané divadlem. Možnost najít k sobě druhou polovičku se zájmem o divadlo mají lidé všech věkových kategorií.

„Nápad uspořádat představení výhradně pro nezadané vznikl již v roce 2010. Idea těchto představení je nabídnout kulturně orientovaným lidem možnost seznámit se v kulturním prostředí s protějškem podobného smýšlení a zájmů. A pokud si v průběhu doprovodného programu toho pravého nenajdete, odnesete si alespoň zážitek ze samotného představení,“ uvedla tisková mluvčí divadla Kateřina Gardner.

Představení pro nezadané gaye a lesby

Divadlo Rokoko

Program: Inscenace Perplex a následná seznamovací párty

Kdy: sobota 14. dubna

Cena vstupenek: 320 Kč (studenti 30 % sleva)

Sobotu 14. dubna věnuje Divadlo Rokoko všem gayům a lesbám toužícím po seznámení. Na programu bude absurdní komedie Perplex, která navodí atmosféru večírku ve stylu severských nocí. Přijít můžete v tematickém kostýmu, vikinské přilby či sobí rohy budou více než vítané. Chybět nebude tombola a můžete se těšit také na komentované prohlídky divadelního zákulisí.

„Seznámit se mohou i ti nejstydlivější. Každý divák dostane od uvaděček číslo, takže pokud nemáte dost odvahy oslovit vybraného partnera přímo, můžete mu nechat vzkaz s vaším číslem,“ slibuje Divadlo Rokoko jistotu seznámení pro každého.

Akce navazuje na předešlé úspěšné seznamovací večery Divadla Rokoko. Možnost najít k sobě druhou polovičku se zájmem o divadlo mají lidé všech věkových kategorií.

Nápad uspořádat představení výhradně pro nezadané vznikl již v roce 2010. Idea těchto představení je nabídnout kulturně orientovaným lidem možnost seznámit se v kulturním prostření s protějškem podobného smýšlení a zájmů. A pokud si v průběhu doprovodného programu toho pravého nenajdete, odnesete si alespoň zážitek ze samotného představení,“ uvedla PR manažerka Kateřina Gardner.

Letošní, již tradiční, ročník seznamovacích večerů v divadle startuje právě představením pro gaye a lesby. Pokračovat bude akcí pro lidi s věkovým rozmezím 25 – 45 let, která proběhne v sobotu 19. května.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..