Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

FOTO: Superman od Zacka Snydera nemá kudrlinku! A vypadá temně

Pavlína Nouzová

Pavlína Nouzová

5. 8. 2011

Man of Steel, jak se jmenuje chystaný film o Supermanovi, má venku první fotku jeho kompletního kostýmu. Podívejte se sami na Henryho Cavilla v roli jednoho z nejslavnějších komiksových hrdinů!

Kde je kudrlinka?, Zdroj: distributor filmu

Snímek Man of Steel neboli nový Superman zatím posunul svoji premiéru na červen 2013. Zároveň se ale objevila první fotka jeho kompletního kostýmu. V hlavní roli Henry Cavill (Tudorovci), režie Zack Snyder (300: Bitva u Thermopyl, Watchmen). Původně na scénáři spolupracoval i Christopher Nolan (Počátek). A nyní se můžete podívat na hrdinu, který ještě nikdy nebyl tak málo barevný. A kde je jeho slavná kudrlinka?

Zajímá vás, kdo se objeví v dalších rolích? Přečtěte si třeba o Lois Lane

Kromě této fotografie také vyšel najevo nový přírůstek do castingu. Jako šéfredaktor Daily Planet, kde Superman v utajení pracuje, se objeví Laurence Fishburne. V komiksu původně běloch tak bude mít tvář Morphea z Matrixu.

Man of Steel

Akční / Dobrodružný / Fantasy / Sci-Fi
USA / Kanada, 2013

Režie: Zack Snyder
Hrají: Henry Cavill, Amy Adams, Russell Crowe, Diane Lane, Kevin Costner, Michael Shannon, Antje Traue, Harry Lennix, Christopher Meloni, Julia Ormond, Laurence Fishburne

Premiéra v USA: 14. června 2013

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

FOTO: Superman od Zacka Snydera nemá kudrlinku! A vypadá temně