Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

FOTO: Soutěž Party Style hledala styl v pražských klubech. Víme, kdo vyhrál

Redakce

Redakce

23. 10. 2011

FOTO: Party Style 2011Ve středu 12. října se stal Theatro Music Club v Praze dějištěm stylové akce. Proběhlo zde finále soutěže Party Style 2011. TOPZINE.cz u hledání nejstylovějších návštěvníků pražských klubů nechyběl.

FOTO: Party Style 2011

Vítězové mají styl a umí pařit, Foto: Marián Juskanin, Topzine.cz

Centrem pozornosti se stali mladí muži a ženy, kteří byli průběžně vybíráni v pražských klubech. Zde zaujali svým stylem a osobitostí. Z těch nejzajímavějších postoupilo na základě internetového hlasování do finále dvanáct nejlepších a právě těm patřil finálový večer.

O hvězdný dojem se postarala hned na začátku luxusní limuzína, která do klubu přivezla finalisty a také členy poroty. Nechyběli zde Josef Čermák, Lukáš Buriánek, Lenka Špilarová a Tereza Jemelíková, jako zástupci médií, fotograf Petr Moidl, vizážistka Marika Janečková, zpěváci David Mattioli a Andrea Andrei nebo zpěvačka Lucy Junk. V čele poroty zasedli stylista Kája Pavlíček a imitátorka Naděžda Krupská.

FOTO: Party Style 2011

I dámy si přišly na své

Celý večer se nesl v duchu uvolněné pohodové atmosféry, především zásluhou skvělých moderátorů, charismatického Jaroslava Parčiho a půvabné Genny Ciatti. Na úvod zaznělo jejich romantické a procítěné Vivo per lai.

Doslova úchvatné bylo vystoupení Diany Kalash, holčičky ze soutěže Česko Slovensko má talent 2011, která bravurním provedením písně The Power of Love od Celine Dion publikum doslova očarovala.

Už jste viděli nejkrásnější dívku internetu? Podívejte se na video!

Finalisté se představili v soutěžních disciplínách jim blízkých, a to módních přehlídkách, nejdřív dle vlastního výběru, následně se zhostili role modelů a modelek partnerů a sponzorů akce. Ani jeden ze soutěžících neunikl zvědavým, občas záludným otázkám porotců. Zde se mohli finalisté naplno prezentovat a projevit svou osobnost a styl. A právě ten byl hlavním mottem celé show.

FOTO: Party Style 2011

Na styl dohlížel Kája Pavlíček

Přestávky mezi jednotlivými vstupy zpříjemňovali také italské pěvecké duo Andrea Andrei a David Matioli, Radek Saliee, Kamila Hübsch či Zbyněk Drda. Netradičním osvěžením bylo travesti show umělkyně Pitty alias Lucky Bílé. Působivým vystoupením a také stylovým vzhledem zaujal houslista Michael Hejč.

Kája Pavlíček a Marika Janečková prezentovali nejnovější trendy a tipy z módy a líčení. Kája radil nebát se experimentů, Marika zase myslet na individualitu každého jednotlivce a nepodléhat módním trendům za každou cenu.

Zvítězily i děti

Celá akce byla stylová nejenom navenek, ale především sama aktivně podpořila myšlenku pomoci potřebným. Výtěžek z dobrovolného vstupného a sbírky mezi účastníky akce putoval dětem z dětského domova Staňkov.

A kdo nakonec vzešel z finálového večera vítězně? Titul Party Style Sympatie si odnesl Martin Ruda, vítězi Party Style 2011 se stali Helena Dostálová a Adam Kříž.

Přestože se organizátorům ve finále podařilo vytvořit opravdu působivou akci s přátelskou atmosférou s myšlenkou vzájemné pomoci, akce takového rozsahu by si příště zasloužila větší prostory a možná o něco vděčnější a ukázněnější publikum.

[album:https://www.topzine.cz/wp-content/uploads/dm-albums/finale-party-style-2011/]

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

FOTO: Soutěž Party Style hledala styl v pražských klubech. Víme, kdo vyhrál