Menu
TOPZINE.cz
Hudba

FOTO: Rock for People 2013. Úterý nabídlo pěkné počasí i pestrý line-up

Redakce

Redakce

3. 7. 2013

Úterní program festivalu Rock for People lákal kromě kvalitní muziky i na zábavný doprovodný program. V kombinaci s příjemnými letními teplotami se povedlo navodit pohodovou atmosféru, kterou si měli možnost naplno vychutnat jak interpreti, tak i návštěvníci.

Lidé mohli volit z celkového počtu 23 vystupujících různých národností a zaměření. Ti, kteří se nechtěli oddávat brouzdání ze stage na stage, se mohli uchýlit do hangáru rádia Evropa 2, kde probíhala projekce filmu Jmenuji se Oliver Tate či životopisného snímku Control, jenž pojednává o frontmanovi Joy Division Ianu Curtisovi.

Mezi perly úterního programu patřili mimo 30 Seconds to Mars Amanda Palmer, britští indie-rockeři Bloc Party, hardcoreoví Ghost Inside nebo birminghamští Swim Deep. Tuzemskou scénu pak zastupoval například vítěz letošních cen Anděl Boris Carloff nebo finalisté letošního YouTube festu Evelynne a IAN.

Příjemnou festivalovou atmosféru skvěle dokreslovalo pěkné počasí s teplotami kolem 26° C. Přestože na středu meteorologové předpovídají přeháňky a místy i bouřky, počasí by mělo vydržet až do čtvrtečního večera.

Text: Adam Vrána

Foto: Tereza Menclová, Rastislav Bača

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

FOTO: Rock for People 2013. Úterý nabídlo pěkné počasí i pestrý line-up