Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Filmové tipy: Železná lady, Ďábel v těle nebo Ghost Rider 2

Josef Zdobinský

Josef Zdobinský

1. 3. 2012

FOTO: Meryl Streep - Iron LadyNové premiéry se nesou ve znamení ďáblů, hudby i anglické politiky. A magazín TOPZINE.cz je u toho s Vámi!

FOTO: Meryl Streep - Iron Lady

Meryl Streep alias Margaret Thatcherová. Zdroj: distributor filmu

Ďábel v těle (The Devil Inside)

Ďábel v těle

S novým hororem přiklusal na scénu režisér William Brent Bell. Maria Rossiová, matka Isabelly Rossiové, byla kdysi obětí pokusu o vymítání ďábla z těla. Při tomto nezdařilém experimentu zabila tři osoby, které se o vymítání pokoušely. Za to byla poslána do psychiatrické léčebny v Římě.

Isabella, která od té doby žije v depresích, se nyní rozhodla, že matku navštíví a pomůže jí. Matka ji ale nepoznává, a Isabelle tak zbývá jediné – pochopit tajnosti okolo vymítání démonů.

Ďábel v těle (The Devil Inside), USA, 2012, 83 min, Režie: William Brent Bell, Hrají: Fernanda Andrade, Simon Quarterman, Evan Helmuth, Ionut Grama, Suzan Crowley

[youtube_660]http://www.youtube.com/watch?v=aU4uRn3L6s0[/youtube_660]

Ghost Rider 2 (Ghost Rider: Spirit of Vengeance)

Ghost Rider 2

Johnny Blaze je nyní ukryt ve východní Evropě, kde bojuje s kletbou ďáblova lovce. Tajná náboženská sekta ho ale vypátrá a chce, aby zachránil před ďáblem mladého chlapce.

I když Johnnyho zrovna neláká plnit úlohu Ghost Ridera, je to pro něj jediný způsob, jak se zbavit nepříjemné kletby. Nicolas Cage je znovu na scéně!

Ghost Rider 2 (Ghost Rider: Spirit of Vengeance), Akční/Fantasy/Thriller, USA/Spojené arabské emiráty, 2011, 95 min, Režie: Mark Neveldine, Brian Taylor, Hrají: Nicolas Cage, Violante Placido, Ciarán Hinds, Idris Elba, Johnny Whitworth

[youtube_660]http://www.youtube.com/watch?v=4t1hrqD7Ji8[/youtube_660]

Chemical Brothers: Don’t Think

Chemical Brothers, jehož členové jsou Tom Rowlands a Ed Simons, je anglické duo hrající hudební žánry house, trip hop a electroniku. Tito dva hudebníci spolu hrají už od roku 1932.

Film Don’t Think se rozhodl zachytit jejich živé vystoupení na Fujirock Festivalu v Japonsku.

Chemical Brothers: Don’t Think, Hudební, Japonsko/Velká Británie, 2011, Režie: Adam Smith, Hrají: The Chemical Brothers

[youtube_660]http://www.youtube.com/watch?v=L1xHNEfi5Lw[/youtube_660]

Železná lady (The Iron Lady)

Železná lady

Film Železná lady je životopisné drama zachycující jedenáct let života ve vysoké politice známé anglické konzervativní premiérky Margaret Thatcherové.

V roli této političky, známé také pod přezdívkou Železná lady (viz název filmu) září Meryl Streep, což dokazuje i fakt, že za svůj herecký výkon byla i oceněna Oscarem.

Železná lady (The Iron Lady), Drama/Životopisný, Velká Británie, 2011, 105 min, Režie: Phyllida Lloyd, Hudba: Thomas Newman, Hrají: Meryl Streep, Jim Broadbent, Anthony Head, Richard E. Grant, Olivia Colman

[youtube_660]http://www.youtube.com/watch?v=txEXf7oSXlI[/youtube_660]

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Filmové tipy: Železná lady, Ďábel v těle nebo Ghost Rider 2