Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Filmové tipy: Jak porodit a nezbláznit se, Marieke, Marieke, Piraňa 3DD

Josef Zdobinský

Josef Zdobinský

21. 6. 2012

Ani v tomto týdnu nechybí přehled filmových premiér. A Magazín TOPZINE.cz je u toho opět s vámi. Zajděte na hladové prehistorické pirani. Nebo vás více láká vědět jak si Cameron Diaz a Jenifer Lopez poradily s těhotenstvím?

To hlad je nepřítel člověka. Zdroj: distributor filmu

Jak porodit a nezbláznit se (What to Expect When You’re Expecting)

Cameron Diaz a Jennifer Lopez v bláznivé americké komedii Jak porodit a nezbláznit se, která sleduje příběh pěti zamilovaných párů, z nichž každý čeká přírůstek nového člena rodiny. Jules (Cameron Diaz) je televizní moderátorka fitness pořadu, ve kterém radí, jak shodit pár těch přebytečných kil.

Navzdory tomu ona začíná trochu přibírat. A kdo za to může? Překvapivě její manžel. Také autorka dětské literatury Wendy (Elizabeth Banks), její tchýně Rosie (Ana Kendrick) a fotografka Holy (Jennifer Lopez) čekají společně se svými mužskými protějšky ratolest. Film byl zadaptován podle stejnojmenného amerického bestselleru Heidi Murkoff a Sharon Mazel. Na režisérskou stoličku usedl režisér Kirk Jones.

Jak porodit a nezbláznit se (What to Expect When You’re Expecting), Komedi /Drama/Romantický, USA, 2012, 110 min, Režie: Kirk Jones, Hrají: Anna Kendrick, Elizabeth Banks, Cameron Diaz, Brooklyn Decker, Jennifer Lopez, Matthew Morrison, Chris Rock

[youtube_660]http://www.youtube.com/watch?v=1eB1mTRSFQ0[/youtube_660]

Marieke, Marieke (Marieke, Marieke)

S trochou zpoždění se k nám dostává drama belgické režisérky Sophie Schoukens. Marieke je dvacetiletá slečna, které v sedmi letech zemřel otec, a tak vyrostla vychována jen svou matkou. Ta se ale bohužel po smrti manžela uzavíra sama do sebe. Je odtažitá a chladná.

Oporou, ktrou by měla pro Marieke být rozhodně není. Není proto divu, že nyní už dospívající dívka hledá útěchu v náručí starších a zabezpečených mužů, u kterých cítí bezpečí. Vše se zmnění poté, co se Marieke seznámí s knižním vydavatelem Jacobym. Ten by totiž rád vydal poslední rukopisy jejího otce. A odhalí nečekanou a zdrcující pravdu, kvůli které Marieke následně upadá do depresí. Vzchopí se ještě někdy a začne nový život?

Marieke, Marieke (Marieke, Marieke), Drama, Německo/Belgie, 2010, 85 min, Režie: Sophie Schoukens, Hrají: Hande Kodja, Caroline Berliner, Jan Decleir, Barbara Sarafian, Thomas Coumans

[youtube_660]http://www.youtube.com/watch?v=nRwghiQaDSU[/youtube_660]

Piraňa 3DD (Piranha 3DD)

Hororová komedie Piraňa 3DD je volným pokračováním úspěšné Piraně 3D. Každoročně se u jezera Victoria koná jarní párty. Loňský rok byl ale špatný, na tradiční místo oslav a pařeb totiž zavítal nechtěný host. Hladové pirani. A po roce, kdy se situace uklidnila se má historie opakovat.

Skupinka prehistorických lidožravých rybiček totiž opět dostala hlad. A tam kde se rybičky nažraly naposledy bude asi potrava i letos. Nyní se tu navíc otevřel nový aquapark Big Wet, a proto tu bude spousta lahodných krásných mladých holek a vysportovaných mužů. Krvavá párty může začít…

Piraňa 3DD (Piranha 3DD), Horor/Thriller/Komedie, USA, 2012, 83 min, Režie: John Gulager, Hrají: Christopher Lloyd, Danielle Panabaker, Katrina Bowden, Ving Rhames, Gary Busey

[youtube_660]http://www.youtube.com/watch?v=eRP1F8qLFn0[/youtube_660]

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Filmové tipy: Jak porodit a nezbláznit se, Marieke, Marieke, Piraňa 3DD