×
TOPZINE.cz

Film Počátek Christophera Nolana (Temný rytíř): Leonardo DiCaprio zabíjí

inception-trailer-christopher-nolan-leonardo-dicaprioJeden z nejočekávanějších snímků roku 2010 o sobě dává vědět. Z natáčení filmu, jehož děj je pečlivě utajován, se na veřejnost dostávají fotografie. Po oficiálním traileru jsou to zatím jediné ukázky toho, co režisér úspěšného Temného rytíře chystá.

Inception, Leonardo DiCaprio Zdroj:distributor filmu
Inception, Leonardo DiCaprio Zdroj:distributor filmu

>>> Recenzi filmu Počátek (Inception) si přečtěte zde <<<

Studio Warner Bros. Pictures vypustilo do světa oficiální propagační fota zachycující samotné natáčení i takzvané one-set snímky. Na některých můžeme zahlédnout jednotlivé záběry z filmu. Není jich mnoho, a tak si připravovaný snímek stále udržuje post záhadného projektu studií Warner Bros a Legendary Pictures. Detaily mají být střeženy až do samotného uvedení do kin.

Co už prosáklo

Oficiální synopse praví jen málo. V hlavní roli se představí Leronardo DiCaprio (profil zde) jako Cobb. Je to typ vysoce postaveného zaměstnance velké společnosti, který vede tým s přístupem k technologii, jenž umožňuje vstup do lidských myslí prostřednictvím snů.

Leonardo DiCaprio v očekávaném snímku Zdroj: Aceshowbiz
Leonardo DiCaprio v očekávaném snímku Zdroj: Aceshowbiz

Christopher Nolan (Memento, Insomnia, Batman začíná, Dokonalý trik, Temný rytíř) je tvůrcem předlohy, producentem i režisérem zároveň. Připravované dílo popsal jako film o světě snů a interiéru lidské mysli: Mysl je prchlivé místo, které se lehce může znovu uspořádat, dodává. Zmíněné útržky naznačují, že by mohlo jít o téma zpracované v zajímavém hávu.

Z natáčení Zdroj:Aceshowbiz
Christopher Nolan obhlíží věž postavenou pro potřebu filmu Zdroj:Aceshowbiz

Kdy a kde?

Premiéra vysoko rozpočtového snímku natáčeného v šesti zemích světa je plánována na červenec 2010. Konkrétně v České republice bude poprvé promítán již 29. července. K zhlédnutí bude jak v klasických sálech, tak v sálech IMAX.

Počátek (Inception)

Žánr: Akční / Sci-fi / Thriller
Země původu: USA / Velká Británie

Režie: Christopher Nolan
Hrají: Leonardo DiCaprio, Ken Watanabe, Joseph Gordon-Levitt, Marion Cotillard, Ellen Page, Tom Hardy, Cillian Murphy, Tom Berenger, Michael CaineDiskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..