Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Festival JoyRide 2011 opět nabízí extrémní sporty i hudbu

Adriana Semlová

Adriana Semlová

31. 8. 2011

V české metropoli se znovu uskuteční festival extrémních sportů a hudby. V sobotu festival JoyRide proběhne již poosmé a chystá několik novinek. 

FOTO: Festival JoyRide

Festival JoyRide, Zdroj: pořadatel festivalu

Návštěvníci festivalu mohou vidět evropskou špičku na Jetski Prague Open na Evropském poháru závodu vodních skútrů. Finále se v Česku pojede vůbec poprvé. „Tolik zahraničních jezdců v České republice nikdy nebylo, bude to nejlepší závod letošního roku,“ řekl dvojnásobný mistr Evropy ve freestyle JetSki Václav Iceman Žáček.

Čtěte také: Eddie Stoilow mají s Oh My God! našlápnuto na desku roku

Premiéru na festivalu JoyRide bude mít taktéž Bouldering, lezecká disciplína, která u nás odstartuje Mistrovstvím České republiky. Nebudou však chybět ani známé disciplíny z minulých let včetně biketrialového závodu pod vedením několikanásobného mistra světa Pepy Dresslera. Závěrem sportovních aktivit bude již každoroční freestyle motocross.

Rozroste se breakdance battle, na kterém vystoupí tanečníci z celé Evropy, takže i milovníci tance se mají na co těšit. Letošní ročník vyvrcholí hudební vsuvkou, a to vystoupením skupin Eddie Stoilow a PSH.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Festival JoyRide 2011 opět nabízí extrémní sporty i hudbu