Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Festival francouzského filmu hlásí vyprodáno. Na Jeana Rena chtějí davy

Jan Novotný

Jan Novotný

25. 11. 2012

Patnáctý ročník Festivalu francouzského filmu je v plném proudu, a jak to tak vypadá, vede si opravdu úspěšně. Řada snímků je v Praze zcela vyprodaná, jiné filmy organizátoři dodatečně naplánovali mimo původní program.

FOTO: Intouchables 3

Festival neopomněl ani Nedotknutelné. Zdroj: H.C.E.

Řeč je konkrétně o komedii s Jeanem Renem v hlavní roli Oui, šéfe! Snímek Daniela Cohena byl v programu pouze jednou. Od soboty večer ale můžete v Lucerně u přepážky s prodejem lístků najít dodatečné oznámení „Oui, šéfe – vyprodáno. Přidaná festivalová projekce 26. listopadu v 16:45“. Fanoušci festivalu, kteří si lístky nestihli opatřit na nedělní projekci včas, si tak nemusí trhat vlasy, mají další šanci.

Informace o Festivalu francouzských filmů 2012
Doba trvání: 22. až 28. listopad
Místo: Praha – Kino 35, Světozor, CineStar Anděl; Brno – Art; České Budějovice – Kotva
Vstupné: 90 Kč

Snímek o kuchařském umění ale není jediným, o který byl tak vysoký zájem. V sobotu večer vyprodáno hlásila i komedie plná hereckých ikon Co kdybychom žili společně? či Zlatou palmou z Cannes oceněné drama Michaela Hanekeho Láska.

Lístky nejsou k dostání ani na nedávného vítěze festivalu v San Sebastianu U nich doma promítaného v neděli v podvečer v Kině 35. Film se však bude promítat ještě jednou, a to v pondělí v Lucerně. Na co však nebude mít divák možnost se podívat v druhém termínu, je jak romantický muzikál Stará známá písnička, tak romantická komedie Láska trvá tři roky.

Vyprodáno hlásí i film Thérèse Desqueyroux, jímž celý festival slavnostně ve čtvrtek odstartoval, i večer krátkých filmů, promítaný v Kině 35.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Festival francouzského filmu hlásí vyprodáno. Na Jeana Rena chtějí davy