Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Fake Tapes: Rychlý pád čeká jen ty, kteří si vzestup nevybojovali

Martin Peška

Martin Peška

22. 9. 2009

fake-tapesV pondělí 21. září odpovídala čtenářům Topzine.cz on-line skupina Fake Tapes, která se objeví mezi 13 kapelami, které zahrají na oslavě nultých narozenin našeho portálu neboli Viva La Festu, který se uskuteční 10. října v pražském Abatonu. Mladíci z Fake Tapes na Topzine.cz prozradili mimo jiné i to, jak se dostali pod křídla agentury, která zastupuje například i Sunshine.

Zdroj: archív skupiny

Zdroj: archív skupiny

„Po jednom koncertě v Akropoli za námi přišel David Urban (šéf D_Smack_U Promotion), jestli bychom neměli zájem o spolupráci. Sunshine máme rádi a uznáváme jako jednu z nejlepších českých klubových kapel,“ uvedla kapela.

Na oslavě nultých narozenin Topzine.cz, která začne od 15 hodin, Fake Tapes vystoupí okolo 18. hodiny. V současnosti má za sebou tahle partička okolo stovky odehraných koncertů a pádu po rychlém vzestupu na české hudební scéně se nebojí.

Celý rozhovor si můžete přečíst zde.

„Máme názor, že rychlý pád čeká jen ty, kteří si vzestup nevybojovali přirozenou cestou. My se snažíme si každý úspěch zasloužit. Chtěli bychom natočit nějaké další songy, další klip, možná audio záznam z koncertu a hlavně odehrát hodně dobrých koncertů,“ řekli Fake Tapes čtenářům Topzine.cz v online rozhovoru.

Dalším hostem online se stane ve středu 23. září od 18 hodin pop-punková kapela Rybičky 48, která se 10. října chystá v Abatonu pokřtít svou novinku Viva la Revolución a natočit první záběry pro své DVD. Více informací na www.topzine.cz/festival.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Fake Tapes: Rychlý pád čeká jen ty, kteří si vzestup nevybojovali