×
TOPZINE.cz

Erotika 50 odstínů šedi s Emmou Watson? Její jméno je na seznamu

FOTO:Emma Watson ve filmu Baletní střevíčky
Z Emmy vyrostla krasavice

Již od vydání bestselleru 50 odstínů šedi se spekuluje o jeho filmovém zpracování. Před nedávnem uniklé informace naznačují, že hlavní hrdinku by mohla ztvárnit Emma Watson.

FOTO: The Bling Ring Emma Watson

První zmínka o přenesení 50 odstínů šedi na plátna pochází z jara loňského roku. Od té doby však studio Focus Features a Universal zveřejnilo jedinou zprávu. V říjnu oznámilo, že zahájilo pátrání po nejvhodnějším možném scenáristovi pro adaptaci knižní předlohy.

Zákulisí příprav snímku však pomohl poodhalit hackerský útok na německé studio Constantin Film. Dle jejich vyjádření totiž na interních dokumentech týkajících se filmu figurovalo právě jméno hvězdy Emmy Watson a údajně bylo spojováno s rolí hlavní hrdinky Anastasie. Studio Universal proti této zprávě ostře vystoupilo a v pořadu USA Today celou situaci vyvrátilo s prohlášením, že do připravovaného snímku prozatím nebyl nikdo obsazen. Už dříve se také spekulovalo o obsazení Mily Kunis.

Prozatím si tedy s filmem nemůžeme spojit žádné určité jméno. Vyjádření studia Universal ale vůbec nemusí znamenat, že obsazení Emmy Watson nezvažují. Spíše  naopak, na interních dokumentech ohledně přípravy tak očekávaného filmu se herec neocitne pro nic za nic. Vypadá to ale, že na oficiální informace si budeme ještě nějakou dobu muset počkat.

Prozatím si tak kniha spisovatelky E. L. James může směle vydělávat další miliony dolarů. Bohužel jen na papíře.

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..