×
TOPZINE.cz

50 odstínů šedi: Mila Kunis zvažuje roli v adaptaci erotického románu

FOTO: Mila Kunis, Zdroj: youtube.com
Neuvěřitelně sexy Mila Kunis se pravděpodobně objeví ve filmové adaptaci velmi úspěšného erotického románu 50 odstínů šedi, knihy, která rozpoutala vášeň po celém světě.

Mila Kunis si to ale určitě užila, Zdroj: youtube.com

Mila Kunis dostala nabídku na ztvárnění hlavní role Anastasie Steel, studentku literatury, která se snaží zpracovat rozhovor s velmi úspěšným, a hlavně bohatým, podnikatelem Christianem Greyem (odtud název knihy).

Anastasie si domluví schůzku, na které ji překvapí velmi přitažlivý muž. Je tak okouzlující, krásný, chytrý, svůdný a zároveň má v sobě něco hrozivého. V této chvíli si nezkušená dívka uvědomuje, jaký je to pocit, když žena opravdu touží po nějakém muži. Christian její touhu opětuje, neboť jí není schopen za žádných okolností odolat.

Herečka Mila Kunis si erotickou scénu odzkoušela již ve filmu Černá labuť, a to během vášnivé noci s Natalií Portman, nebo v několika lechtivých záběrech ve snímku Po sexu. V předchozích dvou letech si Milu diváci oblíbili především v romantice Kamarád taky rád nebo komedii Méďa s Markem Wahlberg, se kterým taktéž spolupracovala na filmu Max Payne v roce 2008.

Román autorky E. L. Jamesové je první díl z trilogie a již se prodal ve více než 65 milionech kopiích.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..