Menu
TOPZINE.cz
Sex a vztahy

Erotické pomůcky jsou velmi oblíbené. Vyberte si jednu z nich

Klára Brázdová

Klára Brázdová

23. 10. 2011

Spolehlivý kamarád, který vám kdykoli přinese obrovskou dávku rozkoše. O kom že je řeč? Erotické pomůcky už dávno nejsou tajnými hračkami, které by se člověk bál koupit. Je to náš kamarád, na kterého se v určitých chvílích dá naprosto spolehnout.

Sexuální hrátky si se svým partnerem nebo partnerkou už nemusíte užívat jen sami. Pořiďte si jednu z hraček, která vám obohatí sex o 100 %. A když zrovna není partner nebo partnerka po ruce, spolehlivý kamarád vždy jeho nebo její lásku rád zastoupí, a přesto není důvod žárlit. Přináším vám výběr několika pomilování hodných kamarádů.

Umělá vagína

Přestože je většina sexuálních hraček určena spíše pro ženy, tato erotická pomůcka je jen pro pány. Jedná se o silikonovou podobu vagíny, ve které se penis cítí jako v opravdové ženě. Některé z nich mají i volitelné stupně vibrací, které dodávají ještě více vzrušení. Jsou omyvatelné a taky velmi skladné, takže si svoji kamarádku můžete brát i na cesty.

Horký vosk je skvělá sexuální pomůcka. Zahrajte si s novou hračkou

Vibrátor

Myslím, že tuto ženskou zbraň nemusím ani představovat. Pro pořádek ale raději povím, že jde o tzv. umělý vibrační penis, který ženám přináší rozkoš už několik let. Existuje mnoho tvarů i barev. Můžete si vybrat hrubý či hladký povrch, umělohmotný nebo dokonce i skleněný či silikonový materiál. Zkrátka každý si přijde na své.

FOTO: Akt

Vibrátor patří mezi nejpoužívanější sexuální pomůcky, Foto: Martin Koubek, Topzine.cz

Naprostým hitem mezi vibrátory se stala kačenka. Obyčejná gumová kachnička do vany, která jemně vibruje, a tak vám její zobáček přinese nekonečnou slast. Stala se oblíbenou také díky její diskrétnosti. Nikoho by nenapadlo, že tato roztomilá kachnička vystavená u vás na skříni umí mnohem lepší věci než sladce koukat.

Erekční kroužky

Některé muže tato hračka i děsí, ale opravdu není proč. Řeč je o silikonovém nebo umělohmotném kroužku, který se navlékne na penis až na samotný kořen. Tím se penis lehce zaškrtí a dostaví se erekce. Poté vás čeká dlouhý, kvalitní sex s intenzivnějším orgasmem. Kroužky jsou oblíbené díky nízké ceně a skvělé dostupnosti.

Takovou hračičku si můžete totiž koupit i v běžném velkoobchodu. Opět existuje několik variant. Aby si erekční kroužek mohli užívat při milování oba partneři, je lepší koupit kroužek s vroubkovaným povrchem nebo nejlépe s vibrační funkcí. Věřte, že si sex oba užijete ještě o dalších dvě stě procent více než předtím.

Erotické pomůcky Anny Marešové vyhrály cenu za design. Divíte se?

Venušiny kuličky

Čistě dámská záležitost, která dokáže divy. Jde o kuličky zavázané za sebou na šňůrce. Kuličky žena zavede do pochvy tak, aby jí kousek tkaničky koukal ven (podobně jako u tamponu). Pak už jen stačí, aby žena hýbala pánví či nohama ze strany na stranu a slast je na světě.

Několik žen se přiznalo, že si tímto zázrakem zpříjemňují dny v práci a při papírovní si i hrají se svou kamarádkou. No řekněte, dámy. Není to skvělá věc? Navíc muže tato představa velmi vzrušuje, a tak když svému partnerovi ukážete vaše hrátky, bude z toho celý pryč.

Bojíte se nakupovat v sexshopu? Známe diskrétní způsob!

Zkrátka a dobře, každý by měl mít svého soukromého kamaráda na intimní chvilky. Kdo nemá, o hodně přichází. Nejenže je v dnešní době naprosto normální vlastnit jednoho z fešáků, ale také se nemáte za co stydět. Masturbace je naprosto běžná věc, dělá to každý a kdo říká že ne, tak lže. Proč by nám tedy nemohl dopomáhat někdo, kdo je pro tyto účely stvořený?

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Erotické pomůcky jsou velmi oblíbené. Vyberte si jednu z nich