Menu
TOPZINE.cz
Sport

Dorazí Tyson do Prahy na druhý pokus?

Redakce

Redakce

4. 12. 2010

Podle mnohých a zejména podle sebe se úplně změnil. Prý se z něj stal seriozní člověk, který myslí na charitu a nesnaží se upoutat různými aférkami. Měl to dokázat letos v říjnu v Praze na žofínském galavečeru darem motolské nemocnici. Jenže místo toho ukázal, že skandální aférky má stále v malíčku.

Mike Tyson

Přijede Mike Tyson v březnu konečně do Prahy? Zdroj: youtube.com

Jeho příjezd se s velkým očekáváním chystal a teprve několik hodin před tím, než měl boxer dorazit, oznámili promotéři, že se celá akce ruší. Důvody se přelévaly ze strany na stranu. Nejdříve prosáklo od Mika Tysona, že mu promotéři neposlali peníze, ale potom se na svět dostala informace, že populární bouřlivák nedorazil kvůli tomu, že o něj nebyl zase takový zájem. Respektive zájem by byl, jenže vstupenky byly pro zdejší kraj příliš drahé. Ať už je to jak chce, pravda vždycky bývá někde uprostřed, ale nic na tom nemění fakt, že Mike Tyson svojí dlouho avizovanou návštěvu zrušil. Nicméně nedávno se objevila zpráva, že by Tyson měl na druhý pokus do Prahy přeci jen zavítat.

Promotéři slibují, že Tyson na druhý pokus přijede

Fiasko s nezdařeným příjezdem boxerské hvězdy bylo na nějaký čas zapomenuto. Ale  jen do doby, kdy se objevila první zpráva o dalším Tysonově pokusu. Tentokrát se chopil akce nový promotér a slibuje, že Mikea Tysona uvidíme v Praze na jaře, konkrétně v březnu. Vše si vzali na starost boxer Ladislav Kutil a bývalý karatista Pavol Mucha, který má zkušenosti s pořádáním galavečerů bojových sportů Heroes Gate. Promotéři tentokrát nechtějí nic ponechat náhodě a celou akci pečlivě připravují. „Nebudeme kecat a budeme pracovat. Ani minule nic nebránilo Mikeově návštěvě, ale promotéři nesplnili podmínky. A to se dotklo i Mikea Tysona, protože akci měl v plánu,“ řekl v rozhovoru pro novináře Pavol Mucha.

FOTO: Mike Tyson v ringu z doby největší slávy

Tyson se představí v Praze v ringu pouze v rámci tréninku Zdroj:youtube.com

Nedávno podobná slova pronesl i Tysonův manažer Carl Holness, který s naprostou jistotou tvrdí, že tentokrát vše stoprocentně vyjde a Mike Tyson se opravdu v Praze na dva dny ukáže. Ať už jsou v médiích vyřčena jakákoliv slova, my se každopádně můžeme těšit, jak to celé nakonec se slavným bouřlivákem dopadne a zda si napraví reputaci po říjnovém fiasku.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Dorazí Tyson do Prahy na druhý pokus?