Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Dokonalý účes na Silvestra: Letí vlny i uhlazenost

Redakce

Redakce

28. 12. 2011

Konec roku se blíží a s ním i obrovská silvestrovská party, na které máte šanci zazářit. Stačí jen zvolit sexy outfit, smyslný make-up a perfektní účes. Nevíte-li si rady s vašimi vlasy, nechte se inspirovat našimi tipy.

FOTO: Silvestrovské účesy pro dlouhé vlasy

Dlouhovlásky mají spoustu možností, Zdroj: hairstylesdesign.com

Většina z nás nemá během roku příliš mnoho času na vytváření složitých účesů, a proto se spokojí s jednodušší úpravou vlasů. Pokud jste ale vždy toužila po překrásném účesu z módních katalogů, nenajdete lepší příležitost pro jeho vytvoření, než je silvestrovská party. Přizvěte tedy kamarádku, která vám se vším pomůže, a proměňte se v divu.

Pro dlouhé kadeře

Patříte-li mezi majitelky dlouhých vlasů, vaše možnosti jsou téměř neomezené. Je jen na vás, zda zvolíte objemný drdol, uhlazený culík či rozverné vlny. Pokud máte rovně střiženou ofinu, vyžehlete ji a nechte ji padat do očí. Zbylé vlasy pak natočte pomocí kulmy a zafixujte lakem s leskem. Kombinace romantických lokýnek a perfektně vyžehlené ofiny vypadá úžasně.

Ty šikovnější z vás si mohou vytvořit drdol, který krásně zvýrazní váš obličej. Nejdůležitější je vytvoření objemu, kterého dosáhnete pomocí pěnového tužidla, které nanesete rovnou ke kořínkům. Vyfoukané vlasy poté ještě natupírujte a smotejte do drdolu.

FOTO: Silvestrovské účesy pro polodlouhé vlasy

Nechte se inspirovat celebritami, Zdroj: schwarzkopf.com

Polodlouhé vlasy také nabízejí mnoho variací úprav. Luxusního looku docílíte dokonale vyžehlenými vlasy. Pokud ale hodláte trávit část večera venku, kde zrovna chumelí, na žehličku raději zapomeňte. Vlasy by se vlhkem ihned zkroutily a vaše práce by přišla nazmar.

Máte-li po ruce široké natáčky, můžete si vykouzlit krásné vlny, které budou vypadat mnohem přirozeněji než ty vytvořené kulmou. Zapomeňte i na klasickou pěšinku uprostřed a sčešte si vlasy na jednu stranu. I taková maličkost dělá divy.

Podívejte se co na sebe: Oblečení nejen na diskotéku

Jelikož bývají silvestrovské párty pořádány ve velkém stylu, vše musí zářit. Nebojte se proto výrazných stříbrných či zlatých ozdob do vlasů, které pozvednou i ten nejobyčejnější účes. Skvěle poslouží i nejrůznější čelenky, které navíc zkrotí vaše neposedné vlasy.

Na Emmu

Ty z vás, které po vzoru Emmy Watson shodily svou hřívu, mohou také vypadat skvěle. Drdoly a culíky pro vás sice nepřipadají v úvahu, ale zato si za krátkou dobu můžete vytvořit extravagantní styling. Vlasy pečlivě pramínek po pramínku natupírujte, čímž docílíte sexy rozcuchaného vzhledu. Účes pořádně zafixujte silným lakem a vaše punkové já je na světě.

FOTO: Silvestrovské účesy pro krátké vlasy

Krátké vlasy mohou být sexy, Zdroj: schwarzkopf.com

Pokud se rozhodnete pro klasický uhlazenější styling, pořiďte si masivní náušnice. V záplavě dlouhých loken se ztrácejí, ale u žen s krátkými vlasy skvěle vyniknou a dodají jim na půvabu.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Dokonalý účes na Silvestra: Letí vlny i uhlazenost