Depresivní děti chystají rozhlasové vysílání. Dojde i na prezidentský sex

FOTO: Jiří Ratajík, Depresivní děti
Jiří Ratajík je jedním ze členů souboru Depresivní děti touží po penězích. Zdroj: Reprofoto youtube.com

FOTO: Jiří Ratajík, Depresivní dětiPrezident je hlavou státu. Depresivní děti se rozhodly nastupujícího prezidenta náležitě přivítat. Prezidentské inauguraci i dalším tématům spojeným s novou hlavou státu se budou věnovat v undergroundovém rozhlasovém vysílání.

FOTO: Jiří Ratajík, Depresivní děti
Jiří Ratajík je jedním z členů souboru Depresivní děti touží po penězích. Zdroj: Reprofoto youtube.com

Vysílání undergroundového rádia je určeno všem posluchačům bez rozdílu voličských preferencí. „Je to vysílání pro všechny. Pro ty, kteří budou inauguraci Miloše Zemana oslavovat, i pro ty, kteří ji budou oplakávat,“ uvedl Viktor Filip, jeden z členů sdružení Depresivní děti touží po penězích.

Vysílání začíná patnáct minut před desátou hodinou dopoledne a končí v osm večer. Program je velice různorodý. Pro posluchače mají Depresivní děti připravené úryvky ze dvou rozhlasových her s prezidentskou tematikou, písničky na přání nebo například dokument o místech a osobnostech Vysočiny.

Probírat se bude, jak to mají prezidenti se sexem, i prezidentské stereotypy u nás a ve Spojených státech. Samozřejmou součástí je přímý přenos z inaugurace nového prezidenta.

Prezident je hlavou státu, Depresivní děti touží po penězích v café V Lese

Kdy: pátek 8. března

Ohodnoťte tento článek

Líbí se vám tento článek? Podělte se o něj s ostatními

Kateřina Valalik Čermáková

Narodila se v září 1989 v Hořicích, vystudovala Lepařovo gymnázium v Jičíně a pak studovala žurnalistiku na Univerzitě Palackého v Olomouci. Bylo jí to málo, tak si přibrala ještě divadelní a filmovou vědu tamtéž. S redakcí Topzine.cz spolupracuje od listopadu 2011 a přispívá do rubriky Divadlo. Od září 2012 rozčilovala své kolegy jako zástupkyně editorky, od června 2013 je rozčiluje ještě víc jako editorka rubriky.

Buďte první, kdo okomentuje tento článek!

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*