Menu
TOPZINE.cz
Divadlo

Depresivní děti chystají rozhlasové vysílání. Dojde i na prezidentský sex

FOTO: Jiří Ratajík, Depresivní dětiPrezident je hlavou státu. Depresivní děti se rozhodly nastupujícího prezidenta náležitě přivítat. Prezidentské inauguraci i dalším tématům spojeným s novou hlavou státu se budou věnovat v undergroundovém rozhlasovém vysílání.

FOTO: Jiří Ratajík, Depresivní děti

Jiří Ratajík je jedním z členů souboru Depresivní děti touží po penězích. Zdroj: Reprofoto youtube.com

Vysílání undergroundového rádia je určeno všem posluchačům bez rozdílu voličských preferencí. „Je to vysílání pro všechny. Pro ty, kteří budou inauguraci Miloše Zemana oslavovat, i pro ty, kteří ji budou oplakávat,“ uvedl Viktor Filip, jeden z členů sdružení Depresivní děti touží po penězích.

Vysílání začíná patnáct minut před desátou hodinou dopoledne a končí v osm večer. Program je velice různorodý. Pro posluchače mají Depresivní děti připravené úryvky ze dvou rozhlasových her s prezidentskou tematikou, písničky na přání nebo například dokument o místech a osobnostech Vysočiny.

Probírat se bude, jak to mají prezidenti se sexem, i prezidentské stereotypy u nás a ve Spojených státech. Samozřejmou součástí je přímý přenos z inaugurace nového prezidenta.

Prezident je hlavou státu, Depresivní děti touží po penězích v café V Lese

Kdy: pátek 8. března

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Depresivní děti chystají rozhlasové vysílání. Dojde i na prezidentský sex