Máte plány na sobotu?Místek nabízí den s průvodcem

Nemáte ještě plán na sobotu? Rádi byste se něco dozvěděli o historii města pod Beskydami? Beskydské informační centrum, p. o. si pro všechny nadšené zájemce o historii připravilo v sobotu komentovanou podzimní prohlídku.

FOTO: Frýdek-Místek, náměstí Svobody
Frýdek-Místek, náměstí Svobody, Zdroj: foto.mapy.cz

V sobotu 30. října se v Místku uskuteční další z podzimních Dnů s průvodcem. Jedná se o akci, která byla veřejností kladně přijata, již v minulosti jste měli několikrát možnost zaposlouchat se do výkladu fundovaného odborníka.

Téma procházky bude městská část Místek a jste zváni ve dvou časových intervalech a to v 10.30 a 13.00 hodin. Sraz bude tradičně na náměstí Svobody u Mariánského sloupu v Místku. Odborný výklad během procházky je zdarma.

Ohodnoťte tento článek

Líbí se vám tento článek? Podělte se o něj s ostatními

Hana Chytrá
Narodila se ve Slezské metropoli - Opavě. Po studijích v Brně a Praze se rozhodla, asi již natrvalo, zakotvit právě v Praze. Do redakce topzine.cz nastoupila v roce 2009 a vede rubriku Cestování. Působí na pozici editorky a redaktorky rubriky. Mezi její hlavní záliby patří její profese - archeologie. Své dotazy a připomínky jí můžete psát na hana.chytra@topzine.cz

Buďte první, kdo okomentuje tento článek!

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*