Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Deathstars v Praze představí nového bubeníka a předvánoční bestofku

Sabina Jesenovská

Sabina Jesenovská

10. 11. 2011

I švédští death glameři Deathstars přispívají svou deskou do předvánoční záplavy the best of alb. To jejich nese sebevědomý název The Greatest Hits On Earth a vyšlo 4. listopadu.

Whiplasher na festivalu Masters of Rock, Foto: Sabina Jesenovská

Kromě průřezu tří dosavadních alb Deathstars se můžete těšit na dva nové songy: Death Is Wasted On The Dead a METAL. Přičemž k druhému ze jmenovaných uveřejnili i videoklip plný svůdných žen, nápadného make- upu a uniformovaných bundiček s příznačným nápisem metal. V klipu nechybí ani odkaz na starší tvorbu kapely, konkrétně na píseň Motherzone, jež se na výběrovém albu také objeví.

Skupina zároveň představuje zbrusu nového člena kapely. Je jím bubeník Vice (pravým jménem Oscar Leader), který nahrazuje Bone W. Machine. Vice můžete znát ze skupiny Crescendolls, kde zároveň zůstává regulérním členem. Crescendolls se k jeho přijetí do Deathstars s přáním úspěchu vyjádřili velmi poeticky: „Jedna třetina Crescendolls se stala jednou pětinou Deathstars!“

Tracklist The Greatest Hits On Earth:

01. Death Is Wasted On The Dead
02. METAL
03. Death Dies Hard
04. Blitzkrieg
05. Motherzone
06. Synthetic Generation
07. Tongues
08. Blood Stains Blondes
09. Cyanide
10. New Dead Nation
11. The Mark Of The Gun
12. Chertograd
13. Semi-Automatic
14. Syndrome
15. Play God
16. Opium

Sám Vice své přijetí do kapely komentuje: „Je vzrušující být částí Deathstars. Cítím, že mé bubnování skvěle doplňuje hudbu této kapely.“ Stejně nadšení jsou z nové spolupráce i ostatní členové kapely: „Nový přírůstek v kapele přinese do nahrávek a živých vystoupení mnohem více energie než kdy dříve,“ dodává Nightmare Industries.

Čtěte také: Rammstein parodují Hasselhoffa. A Praze představí nové best of album

Deathstars vyrazili představit nového bubeníka na koncertní šňůru. V České republice se zastaví v sobotu 12.listopadu v O2 Areně, kde vystoupí jako předkapela německých Rammstein.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Deathstars v Praze představí nového bubeníka a předvánoční bestofku