Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Dámské peněženky: Dopřejte vaší kabelce novou nejlepší kamarádku

Redakce

Redakce

31. 12. 2011

Vstupte do nového roku s novou peněženkou. Třeba se vás díky ní bude bohatství držet celý rok!

FOTO: Dámské peněženky

Vyberte si tu svou!, Zdroj: claires.com

V kabelce najdeme mnoho pokladů, nejdůležitější součástí je však peněženka. Zapomeňte na nudné a fádní peněženky bez známky nápadu. Peníze si zaslouží být uloženy ve vkusné a originální peněžence.

Tradičním koženým modelům odzvonilo. Tvarově se sice klasika vrací, ale nudné černé či hnědé v obchodech nehledejte.

Našli jste pod stromečkem binární hodinky? Tady je návod, jak je číst

V současné době už každá z nás vlastní minimálně jednu kreditní kartu, několik věrnostních a klubových kartiček, o dokladech ani nemluvě. Trendem se proto stávají peněženky maxi rozměrů. A není se co divit, je přece pohodlné mít všechny důležité věci pohromadě.

FOTO: Dámské peněženky

Klasická hnědá i divočejší odstíny, Zdroj: claires.com

Jestli se něco vyrábí ve všech barvách, vzorech, materiálech, velikostech, tak jsou to právě peněženky. Ať už jste milovnice zvířecích vzorů, či sporťačka tělem i duší, problém s výběrem mít rozhodně nebudete.

Základ se nemění

I na zastánkyně klasické elegance návrháři myslí. Klasický tvar a koženka se neliší od peněženek, které nosily naše babičky, jen jsou dnes trochu nápaditější.

Stačí malá aplikace, pár cvočků, zip navíc, veselá barva, kombinace několika materiálů a na světě je nádherná šrajtofle, která má kořeny v letech dávno minulých, a přesto je to současný módní hit.

FOTO: Dámské peněženky

Praktičnost vítězí nad designem, Zdroj: stradivarius.com

Pro to, abychom měly peníze, se nadřeme vskutku dost, tak proč je neodměnit kvalitní, krásnou a přehlednou peněženkou? Do nového roku vykročte s novým modelem nacpaným k prasknutí a doufejte, že jak na Nový rok, tak po celý rok.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Dámské peněženky: Dopřejte vaší kabelce novou nejlepší kamarádku