Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Comebackový koncert kapely Temperamento se promění v derniéru

Martin Peška

Martin Peška

7. 10. 2009

Ještě koncem září byla skupina Temperamento rozhodnuta pro svůj comeback na koncertní pódia, dnes však Martin Bock alias Boky v online rozhovoru na portálu Topzine.cz oznámil opak. Kapela má před sebou poslední dva koncerty.

Zdroj: archív skupiny

Zdroj: archív skupiny

Důvodem otočení názoru o 180° je pravděpodobně vytíženost jednotlivých členů ve svých rodinách. „Měli jsme v plánu dělat CD, nějaké to zimní tour, v létě 2010 letní festy atd., ALE… většina členů z kapely má rodiny a nemáme už moc času na kapelu. Tak že jsme se nakonec domluvili, že 10.10. 09 a 23.10. 09 budou poslední koncerty,“ zaskočil fanoušky svou odpovědí Martin Bock.

Posledními koncerty kapely se tak stane oslava 0. narozenin Topzine.cz aneb Viva La Fest, který se uskuteční už tuto sobotu v Praze a Kiss Delta Fest 23. října v Kolíně. Boky v online rozhovoru na Topzine.cz zavzpomínal na zážitky s kapelou, ve které působil pět let, každý koncert byl pro něj něčím výjimečným.

„Je to určitě velká škoda, ale máme rodiny děti atd.,“ zopakoval Boky a dodal: „A toho času je fakt málo. Navíc já jsem 150 km od Prahy, takže to taky není jednoduchý.“

Pětičlenná kapela Temperamento za svou historii stihla například zvítězit v hudební soutěži Coca-Coca Popstar, účastnit se národního kola Eurovize, vydat alba Uno Momento a Seňorita, nebo vystoupit na množství hudebních festivalů včetně Colours of Ostrava.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Comebackový koncert kapely Temperamento se promění v derniéru