Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Colours of Ostrava 2012: Podívejte se, jaké hvězdy musíte vidět

Redakce

Redakce

13. 7. 2012

Jeden z nejočekávanějších festivalů letošního roku, Colours of Ostrava, začíná. Každý festivalový den bude nabitý hvězdami. Pojďte se spolu s TOPZINE.cz podívat, na která velká jména se na festivale můžete těšit.

Bobby McFerrin při koncertě v pražském Kongresovém centru v květnu 2010 Foto: Karel Slabý, TOPZINE.cz

Alanis Morissette

Tato Kanaďanka je žena mnoha talentů. Je zpěvačkou, textařkou a občas dokonce i herečkou. Jelikož jí letos v srpnu vyjde nová deska, je pravděpodobné, že nám některé nové pecky z ní zazpívá i na Colours, a to v sobotu 14. července na hlavní stage.

Bobby McFerrin

Koncerty tohoto newyorského rodáka jsou pověstné svojí improvizací. Bobby chodí na své vystoupení zásadně nepřipravený. Jestli to tak bude i v pátek třináctého, to se budete muset přesvědčit sami. Jisté ale je, že svůj největší hit Don‘t Worry Be Happy určitě zazpívá.

Janelle Monáe

Na poli soulu a R‘n‘B v poslední době září hvězda této americké zpěvačky. Její úspěch dokládají četné nominace na hudební ceny Grammy. Svůj hlas přijede předvést i do Ostavy a završí tak v neděli 15.7. na hlavní stage tento několikadenní festival.

Antony and the Johnsons

V čele této kapely stojí britský zpěvák a skladatel Antony Hegarty, který má za sebou spolupráci s takovými hudebními hvězdami, jako jsou například Björk, Joko Ono či David Bowie. Na ostravském festivalu má skupina v plánu předvést show zaměřenou na téma příroda, světlo a ženskost. Těšit se na ní můžete v pátek 13. 7. večer na hlavní stage.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Colours of Ostrava 2012: Podívejte se, jaké hvězdy musíte vidět