Menu
TOPZINE.cz
Hudba

CNN zaměnila fotky Whitney Houston za německého transvestitu

Redakce

Redakce

6. 8. 2012

Americká televize CNN se musela omluvit, že během únorového vysílání zprávy o smrti Whitney Houston místo její vlastní fotografie chybně zobrazila fotku jejího transvestitního imitátora Ikenny Amaechiho.

Whitney Houston nemá klid ani po smrti Zdroj: myspace.com

Když americká zpravodajská televize CNN letos v únoru oznamovala nečekané úmrtí Whitney Houston, neumístila na obrazovku fotografii samotné Whitney, nýbrž její imitátorky. Respektive imitátora, a sice německého transvestity Ikenny Beney Amaechiho. Za tuto chybu se nyní musela veřejně omluvit, incident se prý udál nedopatřením.

Čtěte také: George Michael po probuzení z kómatu nedokázal mluvit rodným přízvukem

Sám Ikenna zpočátku při sledování zpráv prý nic nezpozoroval. Poznal se až po chvíli: „Nejdřív jsem si ničeho nevšiml, ale potom mě to udeřilo do očí. To nebyla Whitney, ale já!“ Zveřejněná fotografie byla pořízena před čtyřmi lety na udílení cen Reel Awards v Las Vegas, show věnované právě imitátorům.

Ikenna sám k incidentu dodal: „Cítím se velice poctěn tím, že si mě samotná CNN spletla s opravdovou Whitney Houston. Existuje snad větší kompliment pro umělce mého charakteru?“ Ikenna v převlečení napodobuje Whitney již jedenadvacet let, její hity dokonce i sám zpívá.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

CNN zaměnila fotky Whitney Houston za německého transvestitu