×
TOPZINE.cz

Chystá se film o zakladateli WikiLeaks. Možná si ho zahraje Sherlock

FOTO: Sherlock
Benedict Cumberbatch není jen Sherlock Holmes. Zdroj: distributor seriálu

Bylo již natočeno mnoho filmů o zakladateli WikiLeaks Julianu Assangeovi, ale toto bude zřejmě ten nejzajímavější. Hlavní roli totiž pravděpodobně dostane seriálový Sherlock Benedict Cumberbatch.

Místo detektiva si nyní možná zahraje internetového padoucha. Zdroj: BBC

Julian Assange je po světě znám hlavně svou internetovou aktivitou a nedávným stíháním v Anglii. Zakladatel WikiLeaks, webu, kde jsou zveřejňovány tajné informace, se nyní dočká dalšího filmu. A právě jeho by měl hrát hlavní herec ze seriálu Sherlock.

Čtěte více: Benedict Cumberbatch si zahraje draka v Hobitovi

Tím je Benedict Cumberbatch, kterého proslavila především tato role. V červenci se sice rozšířila informace, že by piráta měl hrát Jeremy Renner (známý například z Avengers), ale dle nejnovějších zpráv tuto roli dostane Sherlock. A aby toho nebylo málo, tak druhou hlavní roli bude hrát Joel Kinnaman, který se objevil v seriálu The Killing. Bohužel to ale zatím žádný z herců nepotvrdil.

Spekuluje se navíc i o režii, které se zřejmě ujme Bill Condon. Pro něj hovoří i fakt, že teď natáčel dvě části závěrečného dílu Twilightu a jistě by si chtěl natočit film z jiného soudku.

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..