Menu
TOPZINE.cz
Luxusní móda

Christian Louboutin slaví 20 let. Tohle jsou skvosty z výroční kolekce

Redakce

Redakce

16. 2. 2012

Boty s červenou podrážkou letos slaví dvacet let. Podívejte se na narozeninovou kolekci z dílny Christiana Louboutina, která zrychlí váš tep!

FOTO: Christian Louboutin, Cruise 2012

V kolekci nechybí šestnácticentimetrové podpatky ani balerínky, Zdroj: christianlouboutin.com

Výroční kolekce návrhářského génia se skládá z celkem dvaceti párů bot a šesti kabelek, které symbolizují Christianovu návrhářskou kariéru. Skvosty budou k mání 27. února pouze v Pop-up store Selfridges v Londýně. V březnu bude následovat celosvětový prodej.

Vzpomínka na kabarety i princeznu Dianu

Narozeninová kolekce svými motivy připomíná pestrou dvacetiletou historii značky. Je inspirovaná cestováním, architekturou nebo kabarety. Najdete v ní jak elegantní vintage střevíce nebo excentrické kozačky, tak moderní šestnácticentimetrové lodičky.

FOTO: Christian Louboutin 20 let

Kabelka nese pařížské poklady.

I když je hlavní Christianova výroba zaměřená především na boty, pozornost si rozhodně zaslouží i jeho kabelky. Ať už jde o psaníčka, nebo klasické kabelky na rameno, vždy se jedná o umělecké dílo. Ve výroční kolekci stojí za zmínku punkové provedení kabelky inspirované Paříží, kde 21. listopadu 1981 Christian otevřel svůj první butik.

Nesmí chybět ani kultovní The Love Shoe. Tento speciální pár inspirovaný princeznou Dianou bude k dostání v podobě béžových a černých balerínek s vykládaným nápisem LOVE. [album:https://www.topzine.cz/wp-content/uploads/dm-albums/christian_louboutin_20_let/] Chcete mít některý z těchto krásných modelů ve vašem botníku? Zaregistrujte se na facebookové stránce Christiana Louboutina a získejte exkluzivní pozvánku k nákupu této kolekce v oficiálním internetovém obchodě.

Předtím se ale ubezpečte, že na účtu máte několik desítek tisíc korun, které můžete postrádat. Obout dnes už legendární lodičky z mistrovy dílny se totiž jen tak někomu nepoštěstí.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Christian Louboutin slaví 20 let. Tohle jsou skvosty z výroční kolekce