Menu
TOPZINE.cz
Luxusní móda

Christian Louboutin má na svědomí boty s červenou podrážkou, po kterých touží každá žena

Redakce

Redakce

23. 3. 2011

FOTO: Christian LouboutinPatříte-li i vy mezi ženy, kterým se při pohledu na krásné boty tají dech, špičkového návrháře Christiana Louboutina si zamilujete. Jeho boty jsou skutečným skvostem, a proto není divu, že si našel mnoho obdivovatelek i mezi celebritami. Pokochejte se i vy.

FOTO: Christian Louboutin, boty na podpatku

Nepohodlné ale sexy, Zdroj: christianlouboutin.com

Boty jsou nejdůležitějším doplňkem každého outfitu a proto by se na nich nemělo šetřit. Už dávno totiž neplatí, že boty plní pouze ochranou funkci a v zimě udržují nohy v teple. Obuv se stává šperkem, který svého nositele zdobí a mnohdy mu i skvěle formuje postavu. Chcete-li si pořídit skutečný unikát, který vám budou všechny ženy v okolí závidět, sáhněte po botách od Christiana Louboutina!

Inspirace z nočních podniků

Christian Louboutin se jako správný obyvatel Paříže začal o módu zajímat poměrně brzy a poněkud netypicky. Už ve svých dvanácti letech navštěvoval noční podniky, kde fascinovaně sledoval boty tanečnic. O několik let později se rozhodl, že začne vytvářet vlastní obuv, která bude také hodna obdivu. Nejprve pracoval pro módní značky jako Yves Saint Laurent nebo Chanel a v roce 1992 si založil vlastní butik.

FOTO: Christian Louboutin

Nízko při zemi v botách za vysokou cenu

Christianovy boty si najdou místo především v botníku milovnic vysokých podpatků. Několikacentimetrové jehly mají podle návrháře ženu zkrášlit a vykouzlit jí ultra vysoké nohy.

Podpatky tudíž najdete v každé jeho kolekci a občas při pohledu na jejich výšku tápete, zda se v nich vůbec dá chodit bez úrazu. Pohodlnost asi nebude jejich nejsilnější stránkou, ale co bychom pro krásu neudělaly. Nechcete-li takto trpět ve jménu módy, nevadí. V nabídce narazíte i na boty na klínu nebo na roztomilé baleríny.

FOTO: Christian Louboutin

Obujte si klenot

Díla Christiana Louboutina poznáte i podle bohatého zdobení. Stuhy, mašle, kovové plíšky, zlaté špičky a jiné další ozdoby vytvářejí z obuvi klenot. Každou sezónu přichází s něčím unikátním a my jen můžeme netrpělivě čekat, co dalšího přinese nová kolekce.

Jen červená to může být

Chcete-li zaručeně poznat boty z dílny Louboutina, stačí se podívat na podrážku. Výrazně červenou podrážku, která dodává střevíčkům šmrnc, si nechal dokonce patentovat. Boty mu připadaly bez energie, a proto natřel podrážku červeným lakem. A co nevidět se z pouhého pokusu stala poznávací značka jeho obuvi.

FOTO: Christian Louboutin

Slaďte boty s kabelkou a máte vyhráno

Kromě bot se také Christian směle vrhl do navrhování kabelek, které bývají další vášní dam a slečen. Pořídíte malá luxusní psaníčka i kabelky pro každodenní nošení. I když je většina bot věnována ženám, pánská obuv si také našla v Christianově značce své místo. Pánové, můžete se radovat.

Lodičkám s červenou podrážkou už podlehla nejedna celebrita. Mezi věrné zákaznice patří třeba Angelina Jolie, Kylie Minogue nebo Blake Lively. Ta se dokonce stala Christianovou múzou a jedny střevíčky pojmenoval podle ní.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Christian Louboutin má na svědomí boty s červenou podrážkou, po kterých touží každá žena