Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Charlie Straight vyrážejí na turné. S choreografií jim pomůže Yemi AD

Redakce

Redakce

11. 9. 2011

Třinecká britpopová kapela mladíků Charlie Straight míří na své druhé turné. Podzimní šňůra bude ve znamení sedmi zastávek ve větších městech v Čechách i na Moravě, vyvrcholením však bude pražský koncert.

FOTO: Charlie Straight

Třinečtí Charlie Straight se vydávají na podzimní turné Zdroj: twitter.com

Na plánované tour se fanoušci mimo osvědčených hitů mohou těšit na některé písně z připravované desky. „Neznamená to ale, že budou na desce znít přesně takhle. Když hrajeme živě, můžeme si dovolit více experimentovat a dělat show, kterou u sebe v obýváku z hi-fi věže nedostanete,“ říká Albert Černý.

Čtěte také: Charlie Straight natočili nový klip

Do Prahy pak navíc kapela chystá další hudební osvěžení. „Chceme fanoušky překvapit a dát jim něco netradičního, na co budou vzpomínat. Proto chystáme některé naše známější písničky v jiné podobě,“ naznačuje Albert. „Uslyšíte i zbrusu nový singl Coco, k němuž ještě během podzimu vyjde i videoklip.“

Závěrečný koncert bude pod taktovkou Yemiho AD

Právě na pražský koncert 11. října v klubu Sasazu se Charlie Straight připravují společně s choreografem a tanečníkem Yemi AD, který aktuálně pracuje na celosvětovém turné jednoho z nejprodávanějších hudebníků, Kanyeho Westa.

„Spolupracovat s Yemim na tomhle projektu nás hodně baví. Jsme zvědaví, kolik z jeho šílených nápadů zvládneme realizovat. I kdyby to byla jen čtvrtina, bude to stát za to,“ láká basák kapely Johnny Ciencala.
Zastávky Charlie Straight Tour 2011:


15. 9. Plzeň, Zach’s Pub
24. 9. Vysoké Mýto, M Klub
30. 9. Olomouc, Horní náměstí
1. 10. Ostrava, Rock and Roll Garage Club
4. 10. Brno, klub Fléda
6. 10. České Budějovice, DK Metropol
11. 10. Praha, SaSaZu

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Charlie Straight vyrážejí na turné. S choreografií jim pomůže Yemi AD