Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Charlie Straight natočili videoklip k poslednímu singlu aktuálního alba

Redakce

Redakce

12. 3. 2011

Charlie Straight na předávání cen MTV´s EMA 2010, Foto: Martina Hušková, Topzine.czKapela Charlie Straight, působící na české indie rockové scéně od roku 2006, vydává čtvrtý a poslední singl z úspěšného alba She´s A Good Swimmer. Videoklip k nové písni Try Some Stuff You Don’t Think You Should budeme mít možnost vidět od pondělí 14. března.

Charlie Straight na předávání cen MTV´s EMA 2010, Foto: Martina Hušková, Topzine.cz

Charlie Straight na předávání cen MTV´s EMA 2010, Foto: Martina Hušková, Topzine.cz

Hlavní myšlenkou písně, jak prozrazuje samotný název, je výzva k nečekaným nebo neobvyklým akcím a zážitkům. „Jednou jsem mluvil s basákem Johnnym o tom, co se mi zrovna honilo hlavou, a přemýšlel jsem, co dělat. Z toho, co mi poradil, pak odpoledne u klavíru vznikla tahle písnička,“ říká Albert Černý, zpěvák Charlie Straight. Píseň Try Some Stuff You Don’t Think You Should jste mohli zaznamenat již v loňském roce, protože se stala jednou z ústředních melodií filmu Ženy v pokušení.

Videoklip k písni produkovalo studio Imagine-Vision, které je uznávaným spolupracovníkem interpretů jak české, tak i slovenské pop-music. Za všechny jmenujme například Ewu Farnou, Rytmuse, Chinaski nebo Tinu. „Inspirovali jsme se kapelou Foo Fighters a částečně i Flaming Lips. S Imagine-Vision jsme chtěli spolupracovat už dříve,“ prozrazuje Albert Černý.

Loňští výherci první česko-slovenské ceny MTV se v dubnu chystají do New Yorku, aby zde natočili klip k písni School Beauty Queen. Ta by se měla stát ústřední melodií nového seriálu České televize 4teens. Režisérem klipu bude mezinárodně uznávaný tanečník a choreograf  Yemi, který spolupracuje i s americkou hvězdou Kanyem Westem. Charlie Straight také již připravují materiál pro druhé album. To by mělo vyjít v prvním čtvrtletí roku 2012.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Charlie Straight natočili videoklip k poslednímu singlu aktuálního alba