Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Česko Slovensko má talent 2012: Představujeme 9 definitivních finalistů

Redakce

Redakce

19. 11. 2012

O víkendu se ve dvou semifinálových živých přenosech na televizích Prima Family a Joj rozhodlo o devíti finalistech show Česko Slovensko má talent. Kdo z nich uspěl a postupuje do finále?

Z 18 semifinalistů vybrala tříčlenná porota devět. V neděli 25. listopadu se rozhodne o vítězi celé show, který nejenže dostane 100 tisíc eur, ale zúčastní se i cesty kolem světa.

Do finále postupuje Katarína Landlová, která se probojovala semifinálem jako jediná sólová zpěvačka. Na pódiu uvidíme mimo jiné dětskou taneční skupinu Jumbochicks. Skupina Credance se minulý rok na Velký třesk nedostavila, tento rok z něj postoupila jako jediná dospělá taneční skupina.

Nepřehlédněte: 18 semifinalistů show Česko Slovensko má talent 2012

Dále uvidíme Alexe Dowise, který předvedl absolutní premiéru light art neboli kreslení světlem a porotu dojal téměř k slzám, nebo formaci Teulis, kteří nadchli stínovým divadlem. Postoupil také Andrej Kampf, jenž svým smutným příběhem, kdy jeho sestru i otce opustila matka, dojal většinu lidí.

Také uvidíme dogdancing v podání Moniky Olšovské a jejího psa Arsiho, i operního zpěváka Jozefa Pavlúsika. A v neposlední řadě talentovaného sólo tanečníka Patrika Gluchowského, který se dostal do semifinále a vyšel z něj vítězně díky odstupu dívčí hudební skupiny The Apples.

Patrik Gluchowski tváří v tvář porotě. Zdroj: FTV Prima

První sobotní semifinále přineslo i namyšleného Jozefa Pátroviče, který si až do sobotního večera stále myslel, že ho diváci zbožňují. Porotkyně Lucie Bílá mu to v sobotu jako jediná řekla slušně a na rovinu. Pátrovič každopádně předvedl hrozný výkon, při kterém ho lidé skoro vypískali, což není žádné překvapení.

Sobotním hostem prvního semifinále byl Richard Nedvěd, jeden z nejúspěšnějších talentů první řady show Česko Slovensko má talent, který se proslavil tzv. trapnomagií. Letos předvedl skvělé nové číslo, u kterého publikum nezůstalo v klidu. Sobotní semifinále bylo velice slabé, asi nejslabší za poslední tři roky. Druhé a rovněž poslední semifinále tohoto roku sobotu vyrovnalo.

Kdo se stane vítězem celé show, se dozvíme již za několik dní. Rozhodnutí je zcela na divácích.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Česko Slovensko má talent 2012: Představujeme 9 definitivních finalistů