Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Česko Slovensko má talent 2012: Pátrovič postupuje do semifinále

Redakce

Redakce

12. 11. 2012

Ze 400 talentů musela tříčlenná porota vybrat jenom 20 nejlepších. V této soutěži je ovšem hlavním lákadlem výhra 100 tisíc eur a cesta kolem světa. Podívejte se na 18 postupujících semifinalistů.

[album:https://www.topzine.cz/wp-content/uploads/dm-albums/csmtfinaliste/]

Porota zůstala po minulém ročníku show Česko Slovensko má talent ve stejném složení, tedy česká zpěvačka Lucie Bílá, nekompromisní Slovák Jaro Slávik a Martin Dejdar. Mezi moderátory nechybí Martin Pyco Rausch ani Jakub Prachař.

Letošní rok mají být dvě semifinálová kola po deseti soutěžících, ale stále přebývají dvě volná místa, která nikým nebyla obsazena. Že by divoká karta? Finále poté bude složeno z deseti talentů.

V neděli 11. listopadu, na konci Velkého třesku, nastalo překvapení. O osudu několika soutěžících rozhodli ještě ten večer diváci svými SMS hlasy. Vítězně z toho vyšel velice známý a nezastavitelný Jozef Pátrovič.

Přečtěte si o účasti Jozefa Pátroviče v minulém ročníku Talentu

Do semifinále postoupili účastníci podle kategorií: zpěváci, zvířata, hudební skupiny a další bez určité kategorie. Letos postoupily jen dvě taneční skupiny, a to DFS Vánok a CreDance, ve které se nacházela tanečnice z  Ladylicious. Ti se loni umístili jako nejlepší taneční skupina.

Nezapomenutelný Patrik Gluchowski. Zdroj: FTV Prima

Snad už každý čekal, že skvělý sólo tanečník Patrik Gluchowski, který loni nepostoupil, se dostane mezi semifinalisty, ale bohužel se tak nestalo. Minulý rok ho vyřadil loňský vítěz Atai Omurzakov. Jedinou šancí je pro něj už jen divoká karta, která zřejmě ještě čeká na dva soutěžící.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Česko Slovensko má talent 2012: Pátrovič postupuje do semifinále